Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Susesi De Luxe Resort Spa & Golf Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Susesi De Luxe Resort Spa & Golf Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 279,00 ₺

Belek tatil merkezinde ailenizle bir arada zaman geçirmenin en keyifli yönlerini bulabileceğiniz bir konaklama merkezinde zamanın en güzeline sahip olabilirsiniz. Ayrıcalıkları, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personel hizmeti ve daha aklınıza gelebilecek tüm detaylarıyla tatilinizin keyif içinde geçmesini sağlayacak Susesi De Luxe Resort Spa & Golf Hotel, eğlence ve konaklama adına Belek’in en güzel yerlerinden biridir. Klimalı odalarında havuz ve deniz manzarasını izlemek, dinlenmeniz ve ruhunuzun sakinleşmesi adına oldukça iyi gelecektir. Kahvaltıdan akşam yemeğine varıncaya kadar, tüm öğünlerde yemeğin en lezzetlisini bulabileceğiniz otelin bar, cafe gibi alanlarından da faydalanabilirsiniz. Televizyon ve Wi-Fi hizmetlerinin bulunduğu odalarında dinlenmenin en keyifli yönlerini yaşayacaksınız. Susesi De Luxe Resort Spa & Golf Hotel farkıyla hayalinizdeki gibi bir tatil yapacaksınız.

4 açık havuz, 2 kapalı havuz, 450 metre uzunluğunda özel plajı bulunan Susesi De Luxe Resort Spa & Golf Hotel, Belek şehir merkezine 32 Km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

“Her şey mükemmeldi...”  3.0

İrfan AKMEHMET
Eylül ayının ilk haftası susesi luxury resort otelde konakladık harikaydı.. Otelin yapısı, çalışanları, animasyonları, yiyecekleri, temizliği her şey harikaydı. Restorant çalışanlarından Musa Bey, Tuncay Bey animatörlerden Elena, Dilek ve Sasha, food corner' da çalışan Hüdayi Bey'e ayrıca teşekkürler ilgilerinden dolayı. Sabah ve öğlenleri ayrı bir eğlence sürekli aktiviteler ve oyunlar var akşamları eğlenceler, konserler, showlar var.
İrfan AKMEHMET30/09/2014 10:29:41