Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Talay Pansiyon  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Talay Pansiyon
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Akdeniz bölgesinin incisi olarak nitelendirilen Kaş merkezinde keyifli bir tatil geçirmek için tercihleriniz arasına alabileceğiniz Talay Pansiyon ile keyfinize keyif katacak bir yaz tatili yapmanın keyfine varabilirsiniz. Modern hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren pansiyonumuz, sınıfının lider isimlerinden biridir. Tesisimiz, Küçükçakıl Plajı'na sadece 50 metre, Büyükçakıl Plajı'na ise 750 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlere sahip olan pansiyonumuzda doktor ve transfer gibi özel hizmet planlamalarından yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Günlük tekne gezintileri, doğa yürüyüşü, denize yakın konumu ile tatil günlerinin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Talay Pansiyon uyandırma servisi, ücretsiz gazete, emanet kasa, havaalanı servisi, bar cafe, ek yatak hizmetlerinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Talay Pansiyon’un tüm odaları klima, internet, balkon, banyo ve ütü ile donatılmıştır. Tesisimiz dalgıç okulu aktivitesinden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...