Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tarhan Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Tarhan Butik Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Tarhan Butik Otel beldedeki diğer butik otellerin yanı sıra hijyeni, kalitesi ve deneyimli personelleri ile öne çıkmaktadır. Tarhan Butik Otel zeminleri ahşap kaplama laminant parkedir. Sizlerde böyle huzurlu bir tatil yaşamak isterseniz bu oteli tercih edebilirsiniz.  Kullanılan modern ve dekoratif malzemeler harika bir huzuru size sunmaktadır.  Tarhan Butik Otel doğallığı bozulmadan şehirden uzak bir tatil yaşamak istemez misiniz? Güler yüzlü personelleri ile kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sunmaktadırlar. Her şey sizin memnuniyetiniz için düşünülmüştür. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey için teşekkürler  5.0

Aytaç L
Sıra dışı bir otel bence, işletmeden son derece memnun kaldım. Temizlik konusuna önem veriyorlar. Otel işletmesinin sahibi Tülay Hanım’a çok teşekkür ederim sağ olsun bizimle her konuda ilgilendi. Ayrıca müşterisine samimi bir şekilde yaklaşması çok hoşuma gitti. Bu otelin çalışanları ailemizden biriymiş gibi oldular. Sabah kahvaltısını denemeden sakın geri dönmeyin derim. Buradan çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.
Aytaç L27/06/2016 01:37:06

Beğendik ailece  4.0

Belma H
Kalite isteyenlerin adresi burası olmalı bence.Etrafında çok vakit geçirecek yerler yok ama kafa dinlemek isterseniz benim gibi tam yeri burası.Her şey istediğim gibi oldu zaten.Odamda ki eşyalar tarihi özellik taşıyordu.Dokunmaya dahi kıyamadım yani.Ailem ile geçirdiğim azda olsa tatil tatildir.Beğendik ailece
Belma H25/03/2016 13:27:57