Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

TAV Airport Otel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

TAV Airport Otel
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 233,00 ₺

Tav Airport Otel kara ve hava tarafı olmak üzere iki farklı konseptte sahiptir. Hava tarafı denilen bölümde 46 kara tarafında ise 85 odası bulunan tesis Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında yer alması sebebi ile özellikle transit yolcular ve iş seyahati için şehre gelenler için sıklıkla tercih ediliyor. Tüm odalarında uçuşları takip etme imkanı sunan ekran, lcd televizyon, klima, mini bar ve telefon gibi detayların standart olarak sunulduğu otel CNR Expo Fuar alanına da yürüme mesafesindedir. 
Kara tarafının dış hatlar terminalinin VIP salonu yanında hava tarafının ise dış hatlar terminali gidiş katındaki pasaport kontrol noktasının hemen sonrasında yer aldığı TAV Airport Otel bünyesinde fitness merkezi ve sauna ile masaj odaları bulunduğu için uçuşunu bekleyen yolcular keyifli bir konaklama ve dinlenme imkanı bulacaklardır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Keyif verici  4.0

Merve M
Erkek kardeşim ile beraber yaz tatilinde bu tesiste 2 gün boyunca konakladık, keyif verici bir tatildi diyebilirim, burada keyifli tatil günler geçirdik. Eğer biraz kafa dinlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Burası gerçekten çok kaliteli bir tesis. Bizimle ilgilenen tüm personellere sonsuz teşekkürler.Ayrıca buraya gelirseniz masaj imkanından yararlanın derim. Keyifli bir yer bence denemeye değer.
Merve M09/06/2016 18:24:19

Her şey ideal  3.0

Derya N
İstanbul’a ilk gelişimdi ve tavsiye üzerine bu oteli tercih etmiştim. İyi ki gelmişim dediğim yerlerden biri oldu. Her şey ideal ölçüdeydi diyebilirim. Kat görevlisinden tutunda restoranda ki çalışan personellere kadar her şey benden geçer not aldı diyebilirim. Burayı herkese tavsiye ediyorum, gerçekten çok güzel bir tesis, denenmesi gerek. Eğer keyif dolu günler geçirmek istiyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.
Derya N09/06/2016 18:03:03

mükemmel bir tatildi.  4.0

Ferit K.
Yurtdisinda yaşıyorum ancak bir Türk olarak islerimi öncelikle ülkemle yürütüyorum bu nedenlede sıklıkla ziyaret ediyorum fuar döneminde yine 3 günlük bir işiçin geldiğim bu seyahatte havaalanına yakin bu oteli tercih ettim hem fuar alanına yürüme mesafesinde hemde Atatürk hava limanına yakin bir noktada olması islerimi çok kolaylaştırdı odalarda iş için gelenlere kolaylık olması açısından herşey düşünülmüş birde yoğun iş streslerin den sonra dinlene bilmek için masaj salonu cok iyi tüm yorgunluğunu atarak islerime kolayca adapte olmam için mükemmel bir yardımcı benim için. Birde odalardan uçuşları takip etme imkanımız var buda size hem zaman kazandırıyor hemde diğer islerinizi aksatmadan tekrar dönüş icin mükemmmel bir fırsat sunuyor. Ben cok memnun kaldım.
Ferit K.15/03/2016 12:09:59