Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Telemenin Evi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Telemenin Evi
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 152,00 ₺

Antalya Kale Kekova’da bulunan ve ev rahatlığını aratmayacak niteliğe sahip Telemen'in Evi yılın her ayında sizlere hizmet vermektedir. Ardınızda şehrin stresini ve karmaşasını bırakabileceğiniz muhteşem manzaralı otelimizde rahatlayacak ve huzurun diplerine vuracaksınız. Klimalı odalarımızda rahatınız için her şey düşünülmüştür. Mini mutfağa sahip konaklama birimlerimizde buzdolabından ocağa, davlumbazdan çamaşır makinesine dek birçok özellik sunulmaktadır. Sıcacık desenlerle döşenmiş ve modern mobilyalara sahip odalarda ücretsiz internet, düz ekran TV, uydu alıcısı, saç kurutma makinesi gibi hizmetler sizlere sunulmaktadır.

Son teknoloji ürünleriyle döşenmiş toplantı salonlarına sahip Telemen’in Evi’nde kendinizi son derece şımarmış hissedeceksiniz. Telemen’in Evi’inde müşterilerine özgü ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır. Acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gayet başarılı ve otantik bir yere sahip.  5.0

Suat E
4 günlük kış tatili için geldik. ilk günden ilgi alaka ve hizmet bizi çok memnun etti her sene yaz kış tatil yaparız bir çok otelde kalma fırsatımız oldu. Yazın kalabalıktan hoşlanmadığımız için sezon açılmadan yaparız tatillerimizi. Eşimde öyle ister bende. Burasına ilk defa geliyoruz ve daha önce nasıl gelmedik şaşırdık doğrusu. Gayet başarılı ve otantik bir yere sahip.
Suat E11/06/2016 11:18:14

herkes bir kez de olsa yaşamalı.  4.0

Reha Ç.
Kekova’ya gidenler bilirler burada muhteşem bir doğa var. Denizi de harika fakat kıyıları için aynı şey söylenemez. Sahili ve plajları yoktur. Ancak koylara teknelerle açılarak denize girebilirsiniz. Eh bu durumda yüzmeyi tam bilmiyorsanız ya da küçük çocuklarınız varsa burayı tatil için pek tercih etmeyin derim. Teleme’nin Evi’yle tanışmamız biraz tesadüf oldu. Fakat oldukça sıcak karşılandık, ağırlandık ve ortamı çok samimi bularak tatil planımız değiştirerek “bu sefer de böyle olsun” dedik. Pansiyon tüm konukları gibi bizim için de teknesini seferber etti, balık avladık, yüzdük. Bir otelde yapamayacağımız ne varsa tadını çıkara çıkara yaşadık. Ama en çok akşamları bir masa etrafında toplanan tüm konukların bir aile gibi kaynaştığı saatler oldu içimizi ısıtan. Birçok yeni dost edindik hala görüştüğümüz. Bizim için hayat boyu unutmayacağımız bir anı oldu.
Reha Ç.23/03/2016 12:28:35