Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Temenni Evi  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Temenni Evi
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Nevşehir’in En ünlü tatil beldesi Ürgüp de sizi o yörenin en muhteşem oteline davet ediyoruz. Bölgenin tüm sıcaklığını hissedeceğiniz ve havasını soluyabileceğiniz Temenni Evi tamamen taş bina olarak hizmet veriyor. Muhteşem mimarisi ile sizi cezp edecek otelde yörenin tüm yemekleri siz misafirlere sunuluyor. Ayrıca açık büfe kahvaltı hizmeti de yer alıyor. Güneşin batışını izleyebileceğiniz terastan, taş yapıların inanılmaz görünümünü seyredebilirsiniz. Yemeğinizi dilerseniz odanızda yiyebilir, kahve keyfinizi terasta yapabilirsiniz. 

Temenni Evi odalarında, led televizyon, uydu yayını, internet, banyo malzemeleri, mini buzdolabı bulunmaktadır. Bazı odalarında özel spa küveti ve şömine yer almaktadır. Tamamen antika görünümlü eşyalar ile klasik olarak döşenen otelin hava alanına uzaklığı sadece 45 km kadardır. Romantik bir tatil için Temenni Evi ideal bir seçim olacaktır. 

Kapadokya'nın güzel beldesi Ürgüp ilçesinin sırtını yasladığı Temenni Tepesi üzerinde yer alan; şirin, romantik butik otelimiz TEMENNİ EVİ'ne hoş geldiniz.TEMENNİ EVİ bulunduğu yer konumuyla panoramik manzarası, cazibeli,sıcak ortamı ve kaliteli hizmetiyle sizlerin Kapadokya'da geçireceğiniz günlerinizdeki en doğru seçimlerden biri olacaktır. Amacımız ve ilkemiz, burada evinizden uzakta olan sizlere. TEMENNİ EVİ'ni ikinci eviniz olarak hissetmenizi sağlamaktır. TEMENNİ EVİ, bilhassa Kapadokya'ya gelen ve burada özel bir ortamda kalmak isteyen çiftler için ya da konforlu, kaliteli bir ortamda konaklama yapmak isteyen gezginler için özellikle ikinci bir ev olarak tasarlanıp hazırlanmıştır. Sizlerin rahatlığı için özel olarak seçilip döşenmiş mobilyalarla süslü, kaya içine oyulmuş odalarımız yöreye özgü bir mağara evin tüm güzelliklerini sergilemekte ve bu güzellik kaliteli bir konforla bütünleşmektedir.İlkemiz, Kapadokya'nın merkezi sayılan tarihi Ürgüp beldesinin en güzel yerinde konuşlanmış otelimizdeki farklı atmosfer içinde geçireceğiniz günlerden keyif alma-nız,hoşnut kalmanızdır. TEMENNİ EVİ'nin misafiri olarak, ilçemizin o eski büyüsü içinde kaybolacak, güneşin renklerini yansıtan Kapadokya taşları ve de eski Osmanlı mimarisinin ayrıntılarıyla bezenmiş otelimizin gizemli atmosferine kendinizi kaptıracaksınız. Sizleri, Kapadokya'daki ikinci eviniz TEMENNİ EVİ'ne bekliyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temenni evi ile kendi evinizdesiniz.  3.0

Yasemin Okçu
Temenni evi olarak gerçekten kendinizi kendi evinizde gibi hissedebiliyorsunuz. Güler yüzlü personeli sayesinde misafir olarak değil ev sahibi gibi konaklıyorsunuz. Teraslarında içilen kahvenin keyfine diyecek yok.
Yasemin Okçu18/03/2016 18:44:28