Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The Bahçeli Suites  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

The Bahçeli Suites
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Modern bir yerde konaklamak, İstanbul’un en kalabalık yerlerinden olan Beyoğlu’nda yer almak için The Bahçeli Suites’i tercih edebilirsiniz. Mobilyalarla şık bir şekilde tasarlanan odaları, özel olanakların konforunuza dair sunulduğu farklı yönleriyle konaklamada eşsiz zaman geçirmenizi sağlayan yönleriyle istediğinizden daha fazlasını sizlere sunan otelin tüm odalarında; özel banyo, duş kombinasyonu, saç kurutma makinesi, düz ekran televizyon ve tesis alanında kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Türk dünya mutfaklarından pişen yemeklerin lezzetlerini bulabileceğiniz restoranında yemek saatlerinizi değerlendirebileceğiniz The Bahçeli Suites ile işlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşım açısından oldukça olumlu bir noktada yer alan mekan, Beyoğlu’nun eğlence mekanlarına da oldukça yakındır. Taksim, Şişli, Beşiktaş, Mecidiyeköy gibi iş alanlarına yakın bir noktada yer alan suit otel ile beklediğinizden daha rahat zamanlar yaşayacaksınız.
Aradığınızdan daha iyisi, beklediğinizden daha fazlası ve ayrıcalık noktasında en iyi seçeneklerin sunulduğu The Bahçeli Suites, Atatürk Havaalanına 25 KM. mesafede siz değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bahçesi sizi bir şehir de olduğunuzu unutturuyor.  4.0

Fasıl Ü.
Beyoğlu'ndaki güzel otellerden üstelik havalimanın dan bir saat süre için de vardık. Karşılama ve ilgi çok güzeldi. İlk defa İstanbul Beyoğlu'nu görmenin heyecanı vardı. Bir haftalık süreç için de otelin tüm nimetlerinden yararlandım. Otelin bahçesi ismin den anlaşıldığı gibi çok güzel. Çiçekler ve yeşillikler İstanbul'un Beton yığının dan sizi kurtarıyor. Restoranın yemekleri oldukça da güzel. Beyoğlu'nun tadını bu otelle çıkarttım.
Fasıl Ü.19/03/2016 21:41:08