Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The City Port Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

The City Port Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 123,00 ₺

Kaliteli hizmet planlamasını ön plana çıkararak marjinalliğin elde edilmesini destekleyen The City Port Hotel çağdaş hizmet planlamasının ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. The City Port Hotel toplamda 45 odaya ev sahipliği yapmaktadır. Tesisimiz detaylara dikkat ederek kusursuz sonuçların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. 
The City Port Hotel’in tüm odalarında ısıtma sistemi, Wİ-Fİ, telefon ve mini bar yer almaktadır. The City Port Hotel’ın sahip olduğu restoran platformu Dünya mutfağını ön plana alarak en özel menülerin denenmesini sağlamaktadır. Güler yüzlü ekipmanlar ile çalışmalarını sürdüren The City Port Hotel 24 saat boyunca hizmet veren oda servisi aracılığı ile tüm isteklerin gerçekleşmesini destekleyerek siz değerli müşterilerine unutamayacağınız bir tatil yaşatmaktadır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İstanbulda'ki ikinci evim  4.0

Figen N
2 kız arkadaşbu otelde 3 gün 2 gece boyunca konakladık. Rahat güzel bir işletme, ayrıca her yere yürüme mesafesinde olması da güzel. Burada kalmak keyif vericiydi ve her şeydençok memnun kaldım. Sorunsuz bir tatil geçirdiğimiz için mutluyuz. Yemeklerden de çok memnun kaldık, hepsinin tadı yerine be lezzetli. Eğer yolunuz buraya düşerse deneyin bence. Artık İstanbulda'ki evim bu otel.
Figen N29/05/2016 12:17:35

Butik otel işletmesi  3.0

Alihan U
Bu oteli iş seyahati için tercih etmiştim. Güvenli ve temiz bir otel. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Sultanahmet'e yürüme mesafesinde oluşu çok ideal. Bu arada Laleli'nin alışveriş dükkanlarına da çok yakın konumda yer alıyor. Keyifle kaldığım otellerden biri. Otel çalışanlarının hepsi yardımseverler. Odalar sade bir şekilde hazırlanmış ama konforlu, kısacası iyi düzeydeydi. Verdiğimiz fiyata göre aldığımız hizmette kaliteli. Kahvaltının sunumundan çok memnun kaldım. En güzel şekilde hizmet veriyorlar. Tercih edebilirsiniz.
Alihan U15/02/2016 18:27:03