Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The House Hotel Galatasaray  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

The House Hotel Galatasaray
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 366,00 ₺

İstanbul’un tarihi bölgesi Galatasaray’da hizmet veren The House Hotel Galatasaray 3 yıldızlı bir tesistir. Zeminleri parke kaplama, sade renklerle dekore edilmiş şık mobilyalar ile döşenmiş 20 konaklama birimi ile hizmet veren otel sayesinde konaklama adına beklentilerini yüksek tutmanız hiç sorun olmayacaktır. 
Muhteşem manzaralı terasında keyifli zamanların yanında hizmetinizde profesyonel bir uşak ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulmanızı sağlayacaktır. The House Hotel Galatasaray sunduğu farklı ve kaliteli hizmet yanında özellikle şehri keşfetmek için en uygun noktada bulunması sebebi ile yabancı misafirlerin de gözdesi konumunda. 3 yıldız statüsünde bir tesis olan otele ulaşımın da oldukça kolay olduğunu ve otel ile iki havalimanı arasındaki mesafenin de oldukça kısa sürdüğünü ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İstanbul'un vazgeçilmezi  3.0

Orhan N
İstanbul’da güzel bir tesis arıyorsanız kesinlikle bu otel diyorum. Her şey tek tek düşünülmüş. Burada insan kendini evindeymiş kadar rahat ve huzurda hissediyor. Kaan Bey bize oldukçailgili ve alakalı davrandı. Bu davranışından dolayı kendisine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Burada huzur dolu günler geçirdim. Özellikle resepsiyonda ki arkadaşın güler yüzlü ve ilgili olması çok hoşuma
Orhan N22/05/2016 17:09:14

Her şey mükemmeldi  3.0

Ayça E
Geçen yıl bu otel de konaklamıştım. Her şey mükemmeldi. Hizmet a sınıf kalite de ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutuluyor. Otel çok iyi bir konuma sahip. Bu zamana kadar en rahat ettiğim otellerden biriydi. Beni ve ailemi çok memnun ettiler. Odaların hepsi en doğru şekilde dekore edilmiş. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutuluyor. Otel, havaalanına yakın yerde bulunuyor. Bu benim için bir avantajdı. Akşam yemeklerini çok beğendim. Hepsi damak zevkime hitap ediyordu. Bu otelde tekrardan konaklamak istiyorum. İş seyahatleri için oldukça ideal bir yer. Tavsiye ederim.
Ayça E17/01/2016 01:26:14