Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The Prince Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

The Prince Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Büyükada sahilinden yürüme mesafesinde bir uzaklıkta yer alan The Princes Hotel modern bir binada sımsıcak renkler ile dekore edilmiş odalar sunuyor. Wi-fi, televizyon ve klima gibi gerekli ekipmanların hazır olduğu bu odalarını şık mobilyalar ile taçlandıran otelde hepsi bu şekilde dekore edilmiş 21 tane konaklama birimi bulunuyor.
Ana karaya dolayısı ile İstanbul’a kuş uçuşu 3 kilometre uzaklıkta bulunan prens adalarının en büyüğü olan Büyükada’nın zamanın durduğu bir köşesinde yer alan The Prince Hotel  adalı olmanın en keyifli yanlarını görmenizi sağlarken, adayı keşfetme dürtüsüne yenik düştüğünüz anda fayton ve bisiklet kiralama konusunda da desteğini esirgemiyor. Günün her saati oda servisi hizmetinin bulunduğu otelde geceleri de ada semalarına canlı müzik ezgilerinin salındığını ekleyelim.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Orta halli bir mekan  3.0

Ufuk G
Yeri güzeldi fakat görüntüsü çokta hoşuma gitmedi.Biraz klasik kalmış.Daha da güzel olabilirdi.Ama artık bir kere gelmiş bulunduk.Orta dereceli bir yer kalınabilir.Tatil amaçlı değilde konaklama olabilir.
Ufuk G18/03/2016 11:49:07