Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Topkapı İnter İstanbul Hotel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Topkapı İnter İstanbul Hotel
%94 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 138,00 ₺

Topkapı Inter İstanbul Hotel, en yakınında ki tramvaya sadece 100 metre mesafede bulunmaktadır. Odaları son derece şık ve hijyen kurallarına uygundur. Odalarında; DVD oynatıcı, Klima, banyo, LCD Tv, banyo, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunmaktadır. Böylece odanızda da sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Topkapı Inter İstanbul Hotel, sabahları geleneksel bir açık büfe kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Konuklar, son derece lüks olan bu otelin, deneyimli ve güvenilir personelleri tatiliniz boyunca sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. 24 saat resepsiyon hizmeti vermektedir. Restoranında Türk yemeklerinin tadına varacaksınız. Ayrıyetten oda servisi de bulunmaktadır. Deneyimli ve kaliteli anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en ön planda tutulduğu bir oteldir.

 

Topkapı Inter İstanbul Hotel, Tramvay duraklarına, TaksimMeydanı’na kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Keyifli  4.0

İlayda F
İstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıkla ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdik. Buraya gelmeden önce tesis hakkında herhangi bir bilgim yoktu, tamamen tesadüf üzerine tercih ettiğimiz yerlerden biri burası. İyi ki gelmişiz, çok güzeldiİstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıka ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdik gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda teİstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıka ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdik gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum. Tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum.gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum.
İlayda F18/06/2016 13:56:17

Keyifli  5.0

İlayda F
İstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıka ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdikİstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıka ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdik gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda teİstanbulda’ki temiz güzel tesislerden biri burası, gelirseniz kesinlikle rahat edersiniz. Ayrıca tesis şehrin merkezine de çok yakın beni en çok cezp eden şeylerden biri de bu olmuştu. Havaalanına metro ile kolaylıka ulaşabiliyorsun. Gürültüsüz, sakin bir tatil geçirdik gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum. Tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum.gelmeye değer. Otelin bahçesinde kahve keyfi yapmak çok keyif verici, bence deneyin derim. Haziranın sonunda tekrardan ailem ile tatile çıkacağım ve tercihimi bu tesisten yana kullanmak istiyorum.
İlayda F18/06/2016 12:50:51

Lezzetli yemeklere sahip  5.0

Poyraz Ra
Arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine eşimle geldik.Biz yapılan hizmetten fazlasıyla memnun kaldık.Çocuklarımız iyice tadını çıkararak eğlendiler.Otel oldukça lüks olduğundan hizmette tabi ki diğerlerine göre güzel oluyor.Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim yemekleri harika.Türk mutfağına anca bu kadar önem verilebilir.Her şey için teşekkür ederim.
Poyraz Ra15/03/2016 16:27:22