Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tripolis Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Tripolis Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Denizli ilinde en çok tercih edilen oteller arasında yer alan Tripolis Hotel, özel balkonlu odalara sahiptir. Modern iç mekânı ile farklılık elde eden Tripolis Hotel geleneksel hamam hizmeti sağlamaktadır. Ünlü Kaplıcalara yaklaşık olarak 10 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığında bulunan Tripolis Hotel ücretsiz otopark hizmeti sağlamaktadır. Denizli yöresinin lezzetlerini siz değerli müşterileri ile paylaşan Tripolis Hotel aynı zamanda dünya mutfağını da farklı menüler ile destekleyerek sunmaktadır. 
Seyahat düzenlemeleri adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Tripolis Hotel ayrıcalıklı hizmeti ile prestijin artmasına olanak tanımaktadır. Konforlu ve geniş odaları ile farklılık yaratan Tripolis Hotel ile sizler de rüya gibi bir tatile merhaba diyebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kalıcalara Yakın Cennet  5.0

Meryem Ece G.
Tripolis Hotel, şehir merkezinden uzakta, rüyalar aleminde bulunan bir yer. Çiftlik gibi bir mekanda bulunan Tripolis Hotel, havuzu ile de misafirlerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Denizli yöresine ait ve dünya mutfağına ait en lezzetli yemekleri soframıza sunan çalışanlara ve aşçılara da tekrar teşekkür ederim. Tripolis Hotel'in kaplıcalara yakın olması da bizim için avantajlı oldu. Kaplıcalar da bir harika.
Meryem Ece G.28/03/2016 12:59:44

Bazı sorunlar hariç idare eder.  3.0

Mustafa Ahmet E
Havuz, termal havuzları ve çamur çok keyifli. Odalarda ses izolasyonu problem, gürültü sıkıntı yaratabilir. Kahvaltı ve yemek vasat. Termal olanakları iyi bir otel.Özellikle hamam suyu hem temiz hemde çok sıcak.Hastalıklar için güzel tercih olur.Kafamı 3 gün dinledim doğa ile baş başa kalarak.Tavsiye ederim.Her şey düşünülmüş.Bazı sorunlar hariç idare eder.
Mustafa Ahmet E26/03/2016 10:08:21