Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tropik Ağaç Evler  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Tropik Ağaç Evler
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

      Huzurlu bir tatil arayışınızın son bulacağı, gözden uzak, doğayla baş başa bir tatil seçeneği sunan Tropik Ağaç Evleri bungalov tarzı konaklama birimleri ile hizmet vermektedir. Son derece modern olarak döşenmiş konaklama alanları ile doğanın kalbinde konforlu bir tatil yaşayacaksınız.

       Siz de artık şehirlerin gürültüsünden ve kalabalığından sıkıldınız mı? Kendinizle baş başa kalmak, tüm bu karmaşadan kaçarak biraz soluklanmak mı istiyorsunuz? Yılın her mevsiminde güler yüzü, Akdeniz insanının iklimi gibi sıcak konukseverliğini bulabileceğiniz, içinizi ısıtacak bir sığınak Tropik Ağaç Evleri. Eşsiz lezzetler tadabileceğiniz, yeşilin ve mavinin her tonunu bulabileceğiniz bir saklı cennet. Birbirinden bağımsız konaklama alanları ile ailenizle ya da yalnız gönül rahatlığı ile tercih edebilir, tüm yılın yorgunluğundan kısacık bir tatille arınabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Olimpos'ta harika bir yer  3.0

Hanife M
Olimpos bölgesinin en kaliteli otellerinden biri bence burası. Hizmet anlayışlarından memnun kaldım, sağolsunlar hepsi birbirinden ilgili ve alakalıydı. Müşteriler güler yüzlü bir şekilde karşılanıyor. Memnuniyete önem verdikleri için hepsine tek tek teşekkür etmek istiyorum. Ailem ile beraber keyif alarak kaldığım otellerden biri oldu burası. Aileli çocuklar için de ideal bir yer bence burası. Tekrardan gelmeyi çok istiyorum.Artık yaz aylarında ilk tercihim bu otel olacak
Hanife M22/05/2016 12:37:10

Geçirdiğim en güzel tatillerden biri.  4.0

Yadigar Keser
Olimpos ta geldiğimiz en güzel tesis olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.Tropik ağaç evlere giriş yaparken bi kere güler yüzle karşılandık ve giderken de aynı şekilde bu benim için çok önemli. Bazı yerlerde öyle oluyor ki parasını veriyorsunuz ama size suratsız hizmet veriliyor çok üzücü.Ağaç evler bağımsız olması çok güzel içi de gayet konforlu vede temizdi. Yemekler bir harika oturma alanları işte benim bittiğim yer mis gibi hava yesillerle çevrili etraf akan suyun şakirtisi içeceklerde lezzetli sohbet şahane en keyif aldığım anlar işte bursa yaşanan anlar oldu. Herkese inatla tavsiye edeceğim müthiş bir yer.
Yadigar Keser23/01/2016 20:58:48