Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Tuğra Otel & Restaurant  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Tuğra Otel & Restaurant
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺


Huzurlu bir tatil, konfora dair aranan tüm özelliklerin bulunduğu Antalya Kumluca, Adrasan mevkiinde konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Tuğra Otel & Restaurant, siz değerli müşterilerine de en iyi hizmeti sunmaktadır. Tüm odalarında; banyo, wc, uydu yayınlı televizyon ve Wi-Fi hizmeti bulunan otelde kahvaltılarda zengin çeşitleriyle açık büfesinden yararlanabilir, öğlen ve akşam yemeklerinde Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Tuğra Otel & Restaurant farkıyla beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Deniz 75 metre mesafede bulunan otelin tüm ayrıcalıkları sizleri de memnun etmeye yetecektir.
Mükemmel kalite, en üstün ayrıcalıklar ve daha fazlasına ulaşmak için tercih edebileceğiniz Tuğra Otel & Restaurant, kendi evinizdeki rahatlığı siz değerli konuklarına sunuyor

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mersin'i andırıyor.  5.0

Günce Çerkez
Otelin içerisine girince göreceksiniz dere üzerine şark köşelerini andıran yapılar konulmuş. Daha önce Mersin'e giden varsa doktorun yeri olarak tanımlanan bir piknik alanı var bilirler. Otel bana orayı andırdı.Zengin bir kahvaltı ile başlayıp,akşam yemekleri ile lezzetli yemekler yiyerek tok kalabilirsiniz.
Günce Çerkez23/03/2016 14:18:43