Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Turist Otel Ankara  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Turist Otel Ankara
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 107,00 ₺

Konaklayan misafirleri tarafından her açıdan mükemmel olarak değerlendirilen Turist Otel Ankara ilindeki eviniz olmaya aday. 4 yıldızlı bir tesis olmasına rağmen 5 yıldızlı bir hizmet sunan Turist Otel’in şehir merkezinde olması da en büyük artılarından biri. Esenboğa Havalimanı’na yalnızca 25 kilometrelik bir uzaklığı bulunan otelin düşler diyarı Kapadokya ile arasındaki mesafe ise 240 km civarındadır. 
Turist Otel Ankara bünyesinde farklı konseptlerde düzenlenmiş 148 oda bulunuyor. Toplam yatak kapasitesi 320’ye kadar çıkabilen otel merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılıyor. Ayrıca her odasında klima bulunan otelde kuru temizleme, kasa, çamaşırhane, ütü servisi gibi ekstra ihtiyaçlar konusunda da destek birimleri bulunuyor. Odalarında her türlü ayrıntının mevcut olduğu otelde restoran ve pub da yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelenle ilgi sıfır ve en önemlisi hizmet yok  1.0

Kaan G
Vasat bir otel. Konumuna ve ihtişamına bakınca dışarıdan çok şey gibi duruyor ama içine girince göreceksiniz yarama bir yer burası. Gelenle ilgi sıfır ve en önemlisi hizmet yok. Artı temizlik yüzeysel yapılıyor. Beğenmedim.
Kaan G03/06/2016 10:58:10

Düşük Düzey  2.0

Gülay Y.
Eski bir yapıda olan Turist Otel Ankara içerisinde yer alan odaların tadilata ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kalhavltısı da normal denebilecek kadar iyi derecede idi. Turist Otel Ankara çalışanları için asla olumsuz bir yorum yapılamaz. Çünkü personel elinden geldiği kadar öz verili çalışıyor. Fakat klimaların ploblemli olması ve otelin yetersiz olması, bir daha burayı tercih etmemem için yeterlidir.
Gülay Y.07/03/2016 13:40:25