Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Turkuaz Port Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Turkuaz Port Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 174,00 ₺

Otelimiz İstanbul Büyükçekmece’de bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle artan talebi karşılamak üzere otelimiz kapasite artırarak kendini büyütme yoluna girmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyen Turkuaz Port Hotel sizlere dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmeti güler yüzle buluşturan Turkuaz Port Hotel, yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmekte ve ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
Otelimizde bar ve lounge hizmetinde dünyaca ünlü içkiler sunulmaktadır. Keyifle yudumlayabileceğiniz alkollü veya alkolsüz içkilerinizi muhteşem terasımızda da yudumlayabilirsiniz. Turkuaz Port Hotel, şık restoranımız ise günün her saati açık olmakta ve taze yemek bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları ise açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Erken rezervasyon olanaklarından yararlanmak için elinizi çabuk tutun. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Saray yavrusu burası  5.0

Murat Hale
Burasının büyüsü iki şeyde gizli: binası ve idaresi. Bina bir inci ve odalarda uyumak sultanın sarayında uyumak kadar rahat ve güzeldi. İkincisi ilgili ve yardımsever çalışan arkadaşlardı. Her konuda bizlere destek verdiler ve hiç sorun yaşamadık. Burada daha önce kalmadım yalana gerek yok ama kaldığım yerlere göre burası saray yavrusu. Artı yemekleri ve özellikle sabah kahvaltısı muhteşemdi.
Murat Hale03/06/2016 13:30:02

Yemekte Bir Numara  3.0

Kardelen G.
Turkuaz Port Hotel mimari yapısıyla da çokça ilgimi çekmişti. Benim için en önemli kriterlerden bir tanesi de yemeklerdir. Turkuaz Port Hotel dünyaca ünlü yemekleri beni büyüledi diyebilirim. Özellikle Turkuaz Port Hotel açıkbüfe kahvaltı servisi de çok iyiydi. Keyifle kalınabilecek bir yer. Siz de tercih edebilirsiniz. Turkuaz Port Hotel güzel.
Kardelen G.21/03/2016 19:54:24