Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ufuk Apart Pansiyon  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ufuk Apart Pansiyon
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Evinizdeki konforu en iyi şekilde yakalayabileceğiniz Türkiye’nin en Kuzeyindeki ili Sinop’ta yakalama fırsatını değerlendirmek için Ufuk Apart Pansiyon’un ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanarak elde edebilirsiniz. Rahatlığınıza dair aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere temin eden pansiyon, 4 adet 1+1 studio daire, 6 adet standart odası ile siz değerli konuklarına ev sahipliği yapıyor. Oda özelliklerinde, banyo, tuvalet, mutfak ve oturma odası hizmetlerini bir arada sunan Ufuk Apart Pansiyon ile doğanın keyfini yakalayabilirsiniz.


İşinde ciddiyet ve prensibi ön planda tutan Ufuk Apart Pansiyon ile güzel günlerinizi değerlendirmenin kolaylıklarını elde edebilir, en iyi şekilde tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Daha kaliteli hizmet, Sinop’un eşsiz manzarasını izlemek ve daha fazlasına sahip olmak için sizi de bekliyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sizler aldığınızı hak eden bir yersiniz.  4.0

Simge T
Gelen müşterilere çok sıcak tavırlar var bu çok hoştu gerçekten. Bölgede bu kadar güzel ve tek olmanıza rağmen fiyatınız çok çok iyi. Şahsen ben bu fiyatlara bu denli hizmet vermem yalana gerek yok. Ayrıca resepsiyonda duran Hande kardeşime teşekkürler yaptıklarından dolayı. Sizler aldığınızı hak eden bir yersiniz.
Simge T21/06/2016 07:58:56

sakinlik arayanlar için konumu çok uygun.  3.0

Feyza E.
Oldukça küçük bir işletme olması bizi kalitesi konusunda ilk etapta karasızlığa düşürse de gittiğimizde bunun yersiz olduğunu anladık. Apart dairelerini beğendik. Böyle bir yer için hem çok özenli hem de oldukça modern ve şık bulduk. Açıkçası düşündüğümüzden iyiydi. Oldukça temiz oluşu da bizi bayağı rahatlattı. Konum olarak kafa dinlemeye oldukça uygun bir yerde. Öyle gürültü patırtı olmadan sakin bir tatil geçirmeniz mümkün. Bizim için dinlendirici bir tatil oldu.
Feyza E.26/03/2016 23:03:04