Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Uğurlubey Butik Dağ Oteli  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Uğurlubey Butik Dağ Oteli
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Olağanüstü hizmet anlayışı adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Uğurlubey Butik Dağ Oteli sahip olduğu deneyimi ile kusursuz sonuçların elde edilmesine imkân vermektedir. Tesisimiz doğanın tüm eşsiz güzelliklerini müşterileri ile paylaşarak huzuru enlerde yaşamanıza olanak tanımaktadır. Son zamanlarda tercih edilme sebeplerini artıracak faktörler ile karşınıza çıkan Uğurlubey Butik Dağ Oteli tüm tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek huzur dolu günler yaşamanızı desteklemektedir. 
Uğurlubey Butik Dağ Oteli’n sahip olduğu ismi özel hikaye aracılığı ile ortaya çıkmıştır. Tüm detaylara dikkat ederek hizmet veren Uğurlubey Butik Dağ Oteli şehrin yorucu temposunu arka plana alarak huzurun enlerde yaşanmasına fırsat tanımaktadır. Sizler de Uğurlubey Butik Dağ Oteli ile Sapanca’nın rüyasını gerçeğe dönüştürebilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizliği olsun, ferahlığı olsun değişilmez güzellikteydi.  4.0

Ada H
Otelin temizliği, hizmet kalitesi, personelin güler yüzü, otel bahçesi,akşam yemekleri, özellikle sabah kahvaltıları, her şeyi harika, otelin içerisinde sürekli mis gibi bir koku var. Bu kadar mükemmel bir mekanda kaldık ve aldıkları paraya baktım gerçekten bedava desem yalan olmaz. süperdi her konuda. Temizliği olsun, ferahlığı olsun değişilmez güzellikteydi.
Ada H13/06/2016 14:02:34

Eksiklikler giderilmişti  4.0

Leman San
İlk gittiğimiz zaman eksikleri vardı ama ikinci gidişimizde eksiklikler giderilmişti. Olağanüstü hizmet verdikleri doğru. Odaya ilk girdiğiniz de yatak örtüsü, çarşaf,yastık kılıfı göremezsiniz çünkü sonrasında getiriliyor. Temiz bir yatakta uyumak gibisi yok.
Leman San21/03/2016 07:53:19