Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ulusoy Kemer Holiday Club  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Ulusoy Kemer Holiday Club
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 253,00 ₺

Sizlerde kafa dinleyeceğiniz huzurlu zamanlar geçirmek istemez misiniz? Her şeyden ve herkesten uzak, yemyeşil bahçe içerisinde ve konaklama biriminden anlaşılanı sunan.

Ulusoy Kemer Holiday Club, her yaştan misafirlerini ağırlamaktadır. Çünkü her yaşa hitap eden bir işletmedir. Tatilin amacı yorgunluğu atmaktır diye düşünenlerin payının büyük olduğu ancak, yorgunluğunu eğlence ile atanların da var olduğu gerçeğine dayanarak hizmetlerini sunmaktadır.

Göynük’te yer alan Ulusoy Kemer Holiday Club, bu işin hakkını vererek yapan ve misafirlerine gereken kıymeti veren bir işletmedir.  Açık havuzu da bulunmakla birlikte, deniz sıfır konumu da bir artısıdır ve bu artıyı kendine ait özel plajında değerlendirebilirsiniz.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde açık büfe şeklinde hizmet vermekle birlikte, açık ve kapalı alanı bulunan restaurantlarında da yemek yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Zamanı değerli olan ve bunu kötü şekilde geçirmek istemeyenler için Ulusoy Kemer Holiday Club, her zaman yerini korumaktadır.

Ulusoy Kemer Holiday Club, Antalya Havaalanı’na 85 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...