Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ümit Pembe Köşk Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ümit Pembe Köşk Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 99,00 ₺

Hem standart hem deluxe konaklama birimlerine sahip olan Ankara Maltepe’deki eviniz Ümit Pembe Köşk Otel şehrin kalbi sayılan Kızılay’a beş dakikalık uzaklıktadır. Tren garı ve alışveriş merkezlerine de en az Kızılay kadar yakın olan otelde 43 tane konaklama birimi bulunuyor. Anıtkabir ziyaretçileri için de tesisin Atatürk’ün istirahatgahına yalnızca 400 metre uzaklıkta olduğunu ekleyelim. 
Ümit Pembe Köşk Otel bünyesindeki odalar standart bir konaklama tesisinden çok farklı bir şekilde dekore edildiği ve her köşesinde zevkli dokunuşların izlerini sergilediği için kendinizi evinizdeki kadar rahat edebileceğiniz samimi bir atmosferde hissedeceksiniz. 3 yıldız statüsündeki bir tesis olan otelin kendine ait oto parkı, her alanından irtibat kurabileceğiniz ücretsiz internet bağlantısı ve odalarında her ihtiyaca yönelik ekipmanlarının eksiksiz olarak kullanıldığını belirterek bu otelde konaklayarak gerçek Ankara’yı kısa sürede keşfedeceğinizi söyleyebiliriz. ,

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temiz yer   4.0

Akif Z
Koridorları dar, odaları standart, çalışanları güler yüzlü, nazik ve yardımcı. Oldukça merkezi. Olumsuz bir yönü yok sadece arabamla gitmiştim ve otopark sorunu yaşadım. Onuda arkadaşlar hemen çözdüler.
Akif Z08/06/2016 13:04:45

Bence güzel ve sağlıklı yer  4.0

Ferdane Kalay
Adı kadar güel emin olun.Çok kalma fırsatım olmadı ama kaldığım zamanda bir yanlış yada ufak eksiklikler harici bir şey görmedim.Tercih etmek için gayet güzel mekan.
Ferdane Kalay19/03/2016 12:29:08