Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Uzungöl Motel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Uzungöl Motel
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Tatil için Trabzon Çaykara-Uzungöl tercihinde bulunmakla, Karadeniz’in mükemmel havasını teneffüs edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Konaklama hizmetlerinde 1992 yılından bu yana tecrübe ve deneyimleriyle konuklarına en iyi şekilde hizmet veren Uzungöl Motel’den yararlanabilirsiniz. 15 odalı motelin ahşap dekorasyonu ile otantik bir tatil keyfi yakalayacaksınız.


Ailece tatil için tercih edebileceğiniz Uzungöl Motel, çocuklar için çocuk parkı hizmetlerin sunarak daha rahat bir şekilde ruhunuzu dinlemenize olanak tanıyor. Yılın 12 ayı hizmet alabileceğiniz hizmetlere sahip olan Uzungöl Motel sayesinde mükemmelin ötesinde tatil yapacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tekrardan görüşmek üzere  3.0

Keremcem A
Ödediğimiz ücrete değdi diyebileceğim bir yerdi. Aile sıcaklığında hizmet sunan bir tesis , çok memnun kaldım. Konakladığım oda da birkaç eksik vardı, bu eksiklikler de giderilirse her şey daha güzel olacak. Çalışanların hepsi nazik ve sevecen insanlar. Burada yemeği kendiniz hazırlıyorsunuz. Biz dışarıda yemek yemeği tercih ediyorduk. Keyifli bir tatildi, önümüzde ki ay içerisinde tekrardan görüşmek üzere.
Keremcem A25/06/2016 21:57:51

Kafa dinlemek için ideal ve tavsiye ediyorum.  4.0

Ufuk T
Çok büyük bir hizmet beklemeyin ama rahat yer. Yani ben kopayım gibi düşünceniz var burada olmaz. Aileler için ve özellikle stresten uzak kalmak isteyenlerin yeri burası. Bu şekilde gelecek olan arkadaşlara tavsiye ederim.
Ufuk T23/06/2016 08:14:27

Aile oteli  4.0

Feyza Ayrım
Ufak ama size yetecek boyutta bir mutfağı, duşakabin olmayan bir banyosu, rahat yatakları ve çocuk parklarıyla aile oteliniz olma yolunda ilerleyen bir otel.
Feyza Ayrım24/03/2016 12:01:27