Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Venn Boutique Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Venn Boutique Hotel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 236,00 ₺

Karadeniz havasını solumak, mükemmel bir tatil yapmak ve sevdiklerinizle bir arada şehrin kalabalığından kaçmak mı istiyorsunuz? Samsun Atakum, tam istediğiniz gibi bir yer. Tabi ki konaklama hizmetlerinde en iyi seçeneklerden yararlanmanız, tatilinizin daha renkli ve güzel geçmesini sağlayacaktır. Venn Boutique Hotel, sevdiklerinizle bir arada kalmanızı sağlayacak suit odalarıyla mükemmel bir konfor ve doğanın güzelliğini siz değerli konuklarına sunuyor.


Samsun Atakum’da konaklamada sınır tanımayan ve hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran Venn Boutique Hotel hizmetlerinin ayrıcalıklarından yararlanarak Karadeniz’in mavi ve yeşilini bir arada yaşayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bana uzak olun.  1.0

Peri N
Şu yukarıda yazan yazıyla geldikten sonra gördüğümüz otelin ne alakası var daha onu anlamaya çalışıyorum. bu kadar sallamayın bari. Gelen adamlara ayıp olacak diye hiç mi düşünmediniz ve yazıklar olsun. Daha neler yazacamda gerek yok. Bana uzak olun.
Peri N21/06/2016 10:56:09

Doğruları yazın  1.0

Muhammet N
Fiyatınız da maşallah ne kadar düşük.Bari aldığınız parayı hak edin.Doğanın güzelliği diye yazmışsınız ben neden göremedim.Bırakın doğru şeyleri yazın kardeşim.Kandırmayın milleti insanların tatilini zehir etmeyin.Ne hizmetiniz var ise onu söyleyin isteyen olursa tercih eder.
Muhammet N24/03/2016 09:21:31