Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Venüs Otel Pamukkale  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Venüs Otel Pamukkale
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Adı ve sahip olduğu hizmet potansiyeli ile her geçen gün farklılık yaratan Venüs Otel Pamukkale havuzlu bahçeye sahiptir. Üstü kapalı restoranı ile özel menülerin ön plana çıkmasına kaynaklık eden Venüs Otel Pamukkale ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlamaktadır. Venüs Otel Pamukkale’in tüm odalarında saçkurutma makinesi ve özel banyo yer almaktadır.
Sahip olduğu hizmet anlayışı ile farklılık yaratan Venüs Otel Pamukkale Osmanlı tarzını yaşatan nargile köşeleri ile beklediğinizden çok daha fazlasını sunmaktadır. Sizler de Venüs Otel Pamukkale aracılığı ile rüya gibi bir tatile imza atarak harikalar yaratabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ormanlık Alan  3.0

Ünzile G.
Venüs Otel Pamukkale, Denizli de okuduğum sürede annemlerin kaldıkları bir oteldi. Yurttan izin alıp ben de birkaç gün burada vakit geçirdim . Mis gibi orman havasını içimize çektiğimiz yerde biraz banyoda sıkıntı yaşadık. Banyoda yıkamak için su da biraz problem yaşadık. Yine de huzur arayanların mutlaka tercih etmesi gereken bir yer olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Ünzile G.28/03/2016 12:56:16

Teşekkür ederim çalışan arkadaşlara.  4.0

Recep Ko
Kalmaya değer etrafı yeşillik ve temiz.Ailem ile 7 gün konakladım ve yeterince kafamı dinledim.Şehir stresinden uzak ve sakin mekan.Ben tavsiye üzerine geldim ve gayette memnun kaldım.Güler yüz samimiyet bizleri çok mutlu etti doğrusu.Teşekkür ederim çalışan arkadaşlara.
Recep Ko26/03/2016 10:06:19