Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Villa Andrea  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Villa Andrea
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Burgazada’da muhteşem bir binada hizmet veren Villa Andrea 5 odalı bir tesis. Modern dış görünümünü iç dekorasyonunda da devam ettiren, lüks, konforlu ve gerekli teknik alt yapının eksiksiz yerine getirildiği odalar sunan tesiste ayrıca keyifli bir bahçe ve doyumsuz bir manzarayı gözler önüne seren bir de teras bulunuyor. 
Haftanın her günü ve günün her saati hizmet veren resepsiyonu sayesinde konukların ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olan Villa Andrea çamaşır yıkamadan bisiklet kiralamaya kadar ekstra ihtiyaçlar konusunda da destek alabileceğiniz bir adres. Adanın limanına yürüme mesafesinde yer alan bu tesisin Sait Faik Müzesi’ne uzaklığı da sadece 200 metredir. 45 kilometre uzaklıktaki Sabiha Gökçen havalimanını kullanarak İstanbul’a gelen misafirler keyifli bir deniz yolculuğundan sonra adaya ve dolayısı ile Villa Andrea’ya ya kolayca ulaşabilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Zamanımız yoktu  4.0

Arife Mete
Bütün odaların ayrı bir konsepti var. Biz balkonlu odaları tercih ettik. Temizlik konusunda çok memnun kaldık.Hafta sonumuzu değerlendirmek için gelmiştik ve 2 gün kaldık. Zamanımıza olsa tereddütsüz tatilimizi uzatırdım. Teşekkürler.
Arife Mete06/06/2016 14:31:40

çok güzel bir tatildi  4.0

Sevgi T.
İstanbul’a tatile gelinir de adalara uğramadan sönülür mü hiç. Her geldiğimde günü birlik geziler yaparken bu kez kalmak istedim. O mis gibi havayı biraz daha solumak bana çok iyi geleceğini biliyordum. Hele de burayı görünce aşık oldum resmen şansıma da boş oda vardı. Çok küçük bir yer ve oldukça modern sıcak ve samimi bir ortam var. Rahatlığına diyebilecek bir şey yok. Çok da temiz bir otel, çalışanlar sanki kendi evinde gibi hissettiriyorlar. Burgazada’da zaman geçirmek doğa ile iç içe olmak mükemmel bir duyguydu. Öyle hoş bir yer ki insan anlatmaya kelimeler bulamıyor. O deniz havası eşliğinde yaptığım yürüyüşleri hiçbir şeye değişmem.
Sevgi T.14/03/2016 18:10:19