Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Villa Denise Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Villa Denise Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 381,00 ₺

Arnavutköy, İstanbul Boğazı'nın tarihi yerleşimlerinden biridir. Boğaz manzaralı odalarında lüks bir konaklama imkanı sunan Villa Denise Otel, yerleşimin ruhuna uygun bir biçimde dizayn edilmiştir. Otelin ahşap görüntüsü, odalarındaki şık ve ince estetik hünerli tasarımcıların ürünleridir. 3 yıldızlı bir tesis olan Villa Denise, gerek odaları, gerek restoran/barı gerekse profesyonel ekibiyle 5 yıldızlı otellere taş çıkartan bir hizmet sunuyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

3 yıldızlı  4.0

Nilay K
.Beşiktaş bölgesinde kaliteli ve iyi hizmet sunan bir tesis arıyorsanız gelebilirsiniz. Personeller profesyonel nitelikte hizmet sunuyor, tabi fiyat aralığı da buna göre baya bir tuzlu olduğunu söyleyebilirim. Ama geleceğinize değecek diyebilirim. Burada her şey tek tek düşünülmüş ve iş seyahatleri için ideal nitelikte bir yer. Burada severek kaldım ve artık ilk seçimim bu tesis olacak. 3 yıldızlı bir tesismiş ama bence burası 5 yıldızı bile hakkediyor.
Nilay K27/06/2016 08:10:52

Ya eşyalar kırılırsa :)  4.0

Hasan Demirci K
Çok iyi bir tesis, hizmet kaliteli fakat fiyatta cep yakıyor.Altın kaplama sandım ilk geldiğimizde :) Odalarda eşyaları korkarak kullandık aman kırılırsa nasıl öderiz diye :)Bence fiyatı düzenleyin biraz.Bunu dışında her şey güzeldi.Yemekler biraz ağırdı ama lezzetliydi.
Hasan Demirci K25/03/2016 15:02:31