Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Villa Princess  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Villa Princess
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 68,00 ₺

Marmaris'in merkezinde plaja, alışveriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde yer alan otelimiz Villa Princess, her sene misafirlerini koşulsuz memnuniyet ilkesiyle ağırlamaya devam etmektedir. Çift/tek yataklı 17 odasını genel otel standartları çerçevesinde dizayn etmiştir. Yüzme havuzu ve havuz barında serinletici dakikalar yaşatan otelimiz, açık büfe kahvaltısını fiyatlara dahil etmiş, açık büfe olarak, konforlu bahçesinde servis etmektedir. Diğer öğünler için a ala carte restoranımız veya merkezdeki diğer yeme-içme mekanları tercih dahilindedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Otel işletmesi kötü  4.0

Nilay N
Çok memnun kaldığımı söyleyemem, merkezi olması bence bu otelin tek artı yönü. Özellikle kahvaltısı çok kötüydü, hem malzemeler kötü hem de sunumunu beğenmedim. Kaldığım oda da güzel değildi, eşyalar vasat televizyonumda çalışmıyordu. Beklediğim kalitede bir tesis değildi diyebilirim. Ayrıca otel sahibi de müşterisine karşı pek iyi davranmıyor bence ilginin artırılması gereken bir tesis.İşletmeyi beğenmedim, zor durumda kalmadıkça önermem.
Nilay N28/06/2016 04:36:25

Gözden geçirilmeli  4.0

Hüseyin M
Bahşiş adı altında bizden ayrıca para istemeleri pek hoşuma gitmedi açıkçası. Kahvaltı hizmeti benden eksi not aldı, bence biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Konumu iyi, yakın olması güzel. Ayrıca kaldığımodanın klimasında da sorun vardı. Temizlik konusuna da önem vermeleri şart. Ayrıca akşam yemekleri de gözeden geçirilmeli. Eğer eksiklikler bir kez daha gözden geçirilirse tekrardan gelebilirim.
Hüseyin M26/03/2016 20:16:40