Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Viras Hotel Restaurant  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Viras Hotel Restaurant
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 70,00 ₺

egeyi en güzel şekilde yaşamak, tatilinizde rahat etmek ve dilediğiniz gibi yaz eğlencelerinin tadına varmak için siz değerli konuklarına konaklamada mükemmel hizmetler sunan Viras Hotel Restaurant, hizmette sınır tanımadan sizleri ağırlamaya devam ediyor. Bodrum Ortakent Yahşi bölgesinde müşterilerini ağırlayan otelin tüm odalarında konfora dair aranandan çok daha fazlası bulunmaktadır. Banyo, wc, televizyon ve Wi-Fi bulunan odalarının sade tasarımı rahatlamanız adına oldukça iyi gelecektir. Viras Hotel Restaurant, güler yüzlü personeli ile tatilinizin daha kaliteli geçmesini sağlayacaktır. Kahvaltıda açık büfe, öğlen ve akşam yemeklerinde tesisin alakart restoranında Akdeniz yöresinin lezzetlerini tadabilirsiniz.
Sahile yakın olan ve plajlara yürüme mesafesinde yer alan Viras Hotel Restaurant ile hayalinizi gerçekleştirmenin sevincini yaşayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel ötesi bir cennette tatil güzeldi.  5.0

Elmas Z
Hani bazı evler vardır, daha siz kapısını çalmadan uzaktan size hoş geldin der. Siz ona yaklaşırken usul usul şarkı söyleyip size içeride ne olduğunu merak ettirir. İşte burası tamda böyle bir yer. Dışarıdan girdap gibi sizleri içine çekiyor ve sonrasında çıkarmıyorsunuz. Mükemmel ötesi bir cennette tatil güzeldi.
Elmas Z20/06/2016 11:24:59

şikayetler dikkate alınmalı.  2.0

Burak A.
Geçen yaz Temmuz ayında ailece gittiğimiz otelle ilgili hem olumlu hem de olumsuz deneyimlerimiz oldu. Uzatmadan değerlendirmeye geçmek isterim. Odalar oldukça ferah ve aydınlık, otelin konumu deniz açısından mükemmel. Bahçe alanı oldukça geniş fakat nedense değerlendirilememiş, çok bakımsız ve kendi halinde. Yemekler ve kahvaltı normalden daha üst seviyede. Otelin genel kullanım alanları çok karışık ve düzensiz. Klimalar yeterli verime sahip değil. Yaz sıcağında pencereyi açma ihtiyacı hissediyorsunuz doğal olarak. O zaman da iğrenç bir koku odaya hücum ediyor. Zira tüm bahçede nereden geldiğini bilmediğimiz yoğun bir lağım kokusu. Ben denizinin güzelliğine rağmen bir kez daha kalmayı düşünmüyorum. Tabi olumsuzluklar giderilir, işletme bu konulara bir el atarsa o ayrı.
Burak A.24/03/2016 03:07:47