Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Viverde Hotel Loryma  Otel Puanı : 3 4 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Otelin tanıtımı yanıltıcı  1.0

Sarper Gözütok
Bu yaz 5 farklı otelde konakladım. Loryma aralarında sonuncu gelir. Betondan kulübelerden oluşuyor. Ses yalıtımı sıfır. Huzur vaad eden otelde kapı çarpmasını önleyen basit bir önlem bile yok. Havlular yırtık pırtık, pikeler delik deşik. Wi-Fi çok kötü, tüplü televizyonlarda birkaç karlı kanal var. Oteli arılar basmış. Her yerden örümcek vs. çıkıyor. Yemek çeşitliliği ve lezzet genel olarak kötü. Açık büfe yemeklerde bir bardak su paralı. Servis edilene kadar diliniz damağınız kuruyor. Akşamları ızgara nedeniyle restoran duman altı oluyor.Resepsiyon görevlileri kaba. Otelin genel müdürü 'Çok haklısınız çok özür dileriz' cümlesini mantra haline getirmiş. Sürekli tekrarlıyor. Duymaktan yorulduk. Sonuçta bir şey değişmiyor. Viverde Hotel Loryma web sitesindeki bilgiler ve fotolar yanıltıcı. Otel kalitesinin ve sunduğu imkanların çok üzerinde fiyatlandırılmış. %50 para iadesi talep ediyorum.
Sarper Gözütok22/09/2016 07:45:23

Deneyimli bir otel hizmeti  4.0

Ali Y.
Gerçek anlamda kaliteli bir tatil yaşamak herkesin hakkıdır. Ama bence bunu yaparken otel seçimine çok dikkat etmek gerek. Geçen sezon bir arkadaşımın tavsiyesiyle Viverde Hotel Loryma'ı tercih ettim. Başta belki sıkıcı olur diye endişe ettim ama sonradan arkadaşıma defalarca teşekkür ettim. Hizmetleri, personelinin sıcak ilgisi, odaların temizliği, bahçesindeki havuzu... kısaca her yanıyla büyüleyici bir otel desem herhalde abartılı olmaz. Zaten kendin pişir kendin ye servislerinin olması kendi başına bir ayrıcalık sunuyor. Tüm bunları bir arada görmek kesinlikle tatilin beklediğinizden daha güzel geçmesini sağlıyor. Otel işletmecilerine çok teşekkür ederim.
Ali Y.16/05/2016 18:16:41

Kendin Pişir Kendin Ye  4.0

Meral A.
Kendin pişir, kendin ye hesabı kendi yemeklerimizi kendimiz yapıyorduk. Manzarası harika bir ortamda sıcaktan bunalınca kendinizi atacak bir yer bulamadığınızda önünüzde bulunan havuza kendinizi atıyorsunuz.
Meral A.19/03/2016 15:20:22

yine yeni yeniden gidelimmmm...  5.0

Gözde Ö.
Doğayla başbaşa eşsiz bir tatil geçirdik Viverde Hotel Loryma’da. Bu kadar güzel bir atmosferde, atmosferin ambiyansı ile uyumlu böyle özenli bir otelde kötü bir tatil geçirmeniz neredeyse imkansız zaten. Manzarası için bile dünyanın bir ucundan kalkıp gelebilir insan. Otel ise başlı başına takdir edilmeyi hakeden bir tesis. Otel müdüründen tutun da temizlik personellerine kadar tüm çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederiz. Son derece seviyeli, son derece konuksever bir o kadar da içtenler. Odalar dekorasyon açısından çok başarılı. Hem tertemiz, hem ferah hem de modern. Herşey harikaydı.
Gözde Ö.06/02/2016 11:15:13