Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Vois Hotel  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Vois Hotel
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 275,00 ₺

Ataşehir İstanbul’un gözde konaklama yerlerindendir. Eğer sizler de lüks bir konaklama geçirmek istiyorsanız o halde Vois Hotel’i tercih edebilirsiniz. Yaşamdan uzak kalmayarak İstanbul’un nabzını tutabileceğiniz bu hotel sizlere sorunsuz bir konaklama vaat ediyor.

2016 yılında inşa edildiği için oldukça yeni, çağdaş ve modern bir dekorasyona sahiptir. Ayrıca oldukça teknolojik ürünler ile de donatılmıştır. Misafirler kusursuz bir şekilde burada konaklama yapabilmektedir. Özellikle de çalışanların bilgili olması, güler yüzlü olması iş akışını daha hızlı sağlamaktadır. İçerisinde SPA imkânı da bulunmaktadır.

İstanbul’un kalbinde konaklamak istiyorsanız Vois Hotel’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu sayede çağdaş ve modernliğin konforla birleştiği Vois Hotel’de unutulmaz bir konaklama yaşayabileceksiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla ve asla   1.0

Serkan Çakın
Vois otel Ayvalık7. Ay 2020 ilk haftası 3 gece rezervasyon yaptık. Ön ödeme gönderdik. Otele vardık. Varmaz olaydık. İnşaat halinde her yer toz boya kokusu vs. Asonsore köpek bağlasaniz durmaz. Odalar rezalet. Yemek servisini görmeden kaçtık. Kaporayi 2 günde gönderecek oldular 1 hafta olmak üzere halen gelecek. Yarın gelmezse karakola gidip şikayet edicem o zabıtla savcılığa gidicem bakalım. Para kolay kazanılmıyor böyle sahtekarlara yedirecek kurusum yok benim.
Serkan Çakın09/07/2020 11:15:28