Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

White & Blue Apart Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

White & Blue Apart Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Alanya’nın antik yapısı, Akdeniz’in turkuaz mavisi, kumsalın altın sarısı eşliğinde güzel bir tatil yapmak için bu yaz mevsiminin en güzel zaman olduğunu söylemek istiyoruz. Böylesine muazzam bir mekanda tatil yaparken, ailenizle bir arada kalmanın huzurunu elde etmek için de White & Blue Apart Hotel’i tercih edebilirsiniz. Modern yapılanması, hoş tasarımı ve odalarındaki konforu ile müşteri memnuniyetine yönelik her şeyin düşünüldüğü otelin tüm daireleri klima, mutfak ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm olanakları sizlere sunmaktadır. White & Blue Apart Hotel balkon ve oturma odalarına da sahiptir.İstediğinizden daha fazlasını elde edebileceğiniz, tatil günlerinizde en güzeline sahip olabileceğiniz White & Blue Apart Hotel, Alanya şehir merkezine 500 metre, Antalya Havaalanına 125 Km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailem ile yapmadığım güzel bir tatil yaptım teşekkür ederim.  4.0

Ferda A
Odaları nezih ve temiz. Fiyatları da ortalamaya göre uygun. Personel oldukça nazik. Belki daha güzel oteller olabilir, ancak alternatiflerinizin arasına almayı unutmayın. Ailem ile yapmadığım güzel bir tatil yaptım teşekkür ederim.
Ferda A18/06/2016 07:25:21

ailecek güzel tatildi  4.0

Ülkü B.
Ailecek huzur dolu bir tatil yapmıştık geçen yaz bu otelde. Annem her oteli sevmez ama şaşırtıcıydı ki burayı çok sevmişti. Küçük bir yer olmasını sevdi sanırım otelde kalan başka misafirlerle de arkadaş olmuştu. Bu sayede babam rahat etmişti. Elinde gazetesiyle havuz başında keyif yapmıştı. Çalışanları çok iyiydi bu otelin. Hep gülümsüyorlardı ve işlerini severek yapıyorlardı bu çok belli oluyordu. Ne istediysem hızlı bir şekilde halletmişlerdi. Sorunsuz bir tatil yapmıştık ve üstüne hem eğlenip hem de dinlenmiştik. Benim için en güzel tatil buydu.
Ülkü B.27/03/2016 14:14:06