Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

WOW Kremlin Palace  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

WOW Kremlin Palace
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 129,00 ₺

Çok farklı ve muhteşem bir tatil için Antalya Kundu’da sizlere hizmet veren WOW Kremlin Palace, Rusya’da bulunan meşhur Kremlin Sarayının tıpa tıp aynısı gibi görünmektedir. Artık milyarlar harcayıp Rusya’ya gitmenize gerek kalmadı. Kremlin Sarayını ayağınıza getiren WOW Kremlin Palace, saraylara layık olan siz müşterilerimiz için tam bir saray havası eşliğinde şık ve konforlu bir hizmet sunmaktadır .             

 Antalya’nın en güzel sarayında sizlere muhteşem bir tatil vaat eden WOW Kremlin Palace, sevdiklerinizle kaliteli ve güzel bir tatil için tek ihtiyacınızdır. Otel bünyesinde aklınıza gelebilecek her türlü hizmet sunulmaktadır. Kapalı açık yüzme havuzu, şezlong şemsiye hizmeti, havuz başı barı, sauna, fitnes merkezi, spa merkezi, Türk hamamı, güzellik ve bakım merkezi gibi birçok üstün hizmet sizleri beklemektedir. Kaliteli bir tatilin tek adresi WOW Kremlin Palace…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha tercihimiz olmayacaksınız.  1.0

Kerim İ
Konumu açısından asla kötü demem. Çalışan arkadaşlarda ağırlık olarak ilgilendi ama Türkiye'de bulunan bir otel kendi milleti dururken başka milletlere özenli iş yapmamalı bence. Bu konuda otelden soğudum. Normalde 1 hafta gibi bir süre kalacaktık ama eşimle bu konuyu konuşunca ayrıldık. Bir daha tercihimiz olmayacaksınız.
Kerim İ11/06/2016 10:01:18

yorumsuz......  2.0

Selin G.
(öncelikle yazacağım her şeyin kendi şahsi kanaatim olduğunu belirtmek isterim. Bunlardan olumlu ya da olumsuz etkilenmeniz takdirinize kalmış.) eşim bana sormadan sözüm ona sürpriz rezervasyon yaptırdığı için otelde tatil geçirmek zorunda kaldım. Prensip olarak belki size saçma gelebilir ama kalmak isteyeceğim bir yer değil. Türk tatil beldesinde Kremlin kopyası bir otelde kalmayı tercih etmezdim. Neden kremlin? Tamamen ticari amaçla, Rus turistlerin sempatisi hedef alınarak yapılmış bir otel. Başarılı da olmuşlar hani. Ruslar ağırlıkta ve öncelikli. Çok acı bir durum bence. Otel hakkında başka değerlendirme yapmak istemiyorum. Yanlı olabilir, hizmet verenlere haksızlık etmek istemem.
Selin G.22/03/2016 14:23:25