Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

WOW Topkapı Palace  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

WOW Topkapı Palace
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

Tarihi Topkapı Sarayının muhteşem dokusunun işlendiği otelimiz WOW Topkapı Palace, Topkapı sarayından esinlenerek yapılmıştır. Birebir aynısını tutmasa da saray görünümünü andıran otelimizde siz her daim saraylara layıksınız. Sultanlar gibi ağırlanabileceğiniz WOW Topkapı Palace, tüm güzellikleriyle Akdeniz sahillerine sıfır metrede bulunmaktadır. Denizin kumun ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz otelimizde havuzlara giriş ücretsiz olup yetişkin ve çocuklar için hizmet veren havuzlar ayrıdır.

 Aqua parkı bulunan otelimizde doyasıyla eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Havuzlarımızda ücretsiz şezlong ve şemsiye hizmeti sunulmakta olup, içecek servisi havuza yapılabilmektedir. Ücretsiz havuz servisinin olduğu havuzlarımız günlük olarak temizlenmektedir. WOW Topkapı Palace, muhteşem bir tatil yapmak isteyenleri beklemektedir. Hayalinizin tatilini bizimle yaşayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yardımcı olan ekip var   4.0

Aylin H
6 yıldır ayda en az 2 kere giderim Çanakkale de başka bir otelde kalmam kahvaltısı süper tertemiz odalar konforlu yataklar yani kısacası 2. Evim gibi burası. Değer var burada ve her konuda hemen yardımcı olan ekip var.
Aylin H11/06/2016 09:44:10

çok karışık.  3.0

Nesibe Ş.
İki yıl ara ile düzenlenen seminerlere katılmak için gittim. Otelin mimarisine lafım yok, oldukça etkileyici, tamam. Ama tarihi binalar bile zaman zaman restore edilirken buranın yenilenmesini bu kadar ihmal etmelerini anlamak zor. Çok geniş bir alana yayılmış, çok şaşalı ve kapsamlı bir otel. Ama personel kalitesine özen göstermesi gerekli. Her türlü imkânın sunularak memnuniyet sağlanmaya çalışıldığı bir otelde aksak giden yanlar fazlaca göze batabiliyor. Bu gösterişe daha kusursuz hizmet beklentisi ile gelinmesi çok normal ki fiyatlar da ona göre zaten. Çocuklu aileler için de birçok imkân mevcut. Fakat başarı durumu konusunda bir fikir sahibi değilim. Benim tarzıma göre değil. Benim için fazla büyük ve karışık. Şahsen ben daha sakin ve huzurlu yerleri tercih ederim. Tabi bu kişisel fikrim. Eğlenceli ve bol koşuşturmalı bir tatilden hoşlanıyorsanız gidebilirsiniz.
Nesibe Ş.22/03/2016 13:35:19