Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Wyndham Grand İstanbul Levent  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Wyndham Grand İstanbul Levent
%94 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 375,00 ₺

Şişli-Levent güzergahında Büyükdere Caddesi'nde yer alan Wyndham Grand İstanbul Levent, merkezi konumu ile yeme-içme, iş ve alışveriş merkezlerine yakın mesafededir. Kaliteli ve son teknoloji ürünler ile dekore edilmiş odalarıyla misafirlerine lüks ve konforu bir arada yaşatmaktadır. Odalarında lüks otel donanımları mevcuttur. Bünyesinde 7 ayrı birimde hizmet veren restoran & bar bulunmaktadır. Toplu ulaşım duraklarına yürüme mesafesindedir. Havaalanına ise 30 km uzaklıkta yer alır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İstanbul'u ziyaret  4.0

Onur B
İstanbul’a geldikçe bu otelde kalıyorum, her yere yakın konumda yer alması güzel. Özellikle birçok alışveriş merkezine de yakın yerde konumlandırılmış, bu büyük bir avantaj bence. Canınız sıkıldığında istediğiniz yere metro ile hemen ulaşabilirsiniz. Odaların temizliğinden memnun kaldım, tam istediğim gibi bir yerdi diyebilirim. Ayrıca çalışanlardan da çok memnun kaldım, hepsi ailem gibi oldular.İ stanbul’u ziyaret etmek isteyen herkese bu otelde kalmasını önerebilirim. Eminim sizde benim kadar bu otelden memnun kalacaksınız.
Onur B26/06/2016 20:47:57

Her şey tahminimizden daha güzel oldu.  5.0

Fatih T
Gelenekselleşmiş şirket toplantımızı bu sene bu otelde yaptık. Türkiye'nin birçok yerinden gelen bayilerimizin yorgunluğunu aldık oksijen depoladık. Aslında daha çok tatil yerlerine baktık ama İstanbul bizlere daha avantajlı geldi ve bu otelde toplandık. Hem İstanbul'un tarihi yerlerin gezme fikrimiz oluştuğu için bu bölgeyi tercih ettik. otel genel olarak harikaydı. Bu kadar hizmet beklemiyorduk doğrusu.
Fatih T23/06/2016 10:36:38

Şaşırtacak Hizmet  5.0

Burcu Vanlı
Düşündürecek bir fiyatı olduğunun farkındayım ancak bana kalırsa düşünmemenizi tercih ederim. Hem merkezde yer aldığı için hem de otel içerisinde ki şaşırtacak hizmet sayesinde tercih ettim ve de önerme gereksinimi duydum. Odalarında lüks mobilyalar ve çeşitli materyaller bulabilirsiniz. Restoranları da çok temiz.
Burcu Vanlı25/03/2016 15:06:06