Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Wyndham İstanbul Petek  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Wyndham İstanbul Petek
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İş seyahatlerinizde yolunuz İstanbul’a düşüyorsa, konaklamada sorun yaşamayacağınız, rahatlığınızda dair her şeyi bulabileceğiniz bir oteli de biz biliyoruz. Bağcılar mevkiinde, siz değerli misafirlerini en iyi şekilde karşılayan otel personelleri, sıcak ve güler yüzlü hizmetleriyle sizleri memnun edecektir. Otelin ayrıcalıklı hizmetleri, farklı yönleri ve daha fazlasına sahip olması, daha güzel zaman geçirmeniz adına en iyisi olacaktır. İstanbul şehir merkezine yakın mesafede yer alan, ulaşım açısından herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bir noktada yer alan Wyndham İstanbul Petek, spa merkezi fitness, spor salonu gibi ayrıcalıkları siz değerli müşterilerine sunarak daha hoş zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Yemek saatlerini değerlendirebileceğiniz restoran alanı, uyandırma servisi, kuru temizleme hizmetleri gibi farklı yönlere de sahip olan otel, İstanbul Dünya Ticaret Merkezine, Auto Center’e ve ulaşmak istediğiniz ilçelere kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir noktada yer almaktadır. Wyndham İstanbul Petek farkıyla beklediğinizden çok daha iyisine sahip olacaksınız.
Dilediğiniz zaman hizmet detaylarından faydalanabileceğiniz Wyndham İstanbul Petek, Esenler otogarına 15 Km. Atatürk Havalimanına 6 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gerçekten sanat eseri  5.0

Hasan Ali E
Burada daha öncede kalmıştım ve beğendiğimi bir kez daha dile getirmiştim.Kesinlikle otelcilik konusunda bir sanat burası.Ne kadar yazarsam yazayım kalmadan anlayamazsınız.
Hasan Ali E18/03/2016 18:27:12