Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Xanadu Resort Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Xanadu Resort Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Belek turizm merkezinde, ailenizle bir arada tatil yapmak, keyifli günleri değerlendirmek ve yılın yorgunluk ve stresini üzerinizden atmak için Xanadu Resort Hotel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Konfora dair her şeyin en ince ayrıntıya kadar düşünüldüğü otelin tüm odaları pastel renk dokunuşlarıyla süslenmiş olup, klima, banyo, duş kombinasyonu, saç kurutma makinesi, televizyon ve Wi-Fi ile donatılmıştır. Otelin restoranında dünya mutfaklarının lezzetlerini bir arada yakalayabilirsiniz. Xanadu Resort Hotel’in yürüme parkuru, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve plajında yazın en güzel eğlencesini yaşayabilirsiniz.

Belek merkezine kısa mesafede yer alan Xanadu Resort Hotel, Antalya Havaalanına 35, Antalya şehir merkezine 40 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

fena bir yer  4.0

Serpil L
internette okuduğum şikayetlere rağmen tatilimizi altis'te geçirdik. asayiş berkemal, genel anlamda güzel bir tatil geçirdik. doğası çok güzel, denizini, plajını çok beğendik. çocuklar için eğlenceli bir otel. yanlız aquararktaki kaydırağın biri çalışmıyor. çarşaflar da her gün değiştirilmiyor. animasyon sadece ruslara yönelik olmamalı. ülkemdekendimi yabancı gibi histtetim. bunların dışında her şey çok güzeldi. teşekkür ederim.
Serpil L29/11/2014 16:43:25