Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Xperia Saray Beach Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Xperia Saray Beach Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 107,00 ₺

Alanya’da tatil yapmak, sevdiklerinizle bir arada kalmak ve yaz eğlencelerini en güzel şekilde değerlendirmek için sizlere önerimiz Xperia Saray Beach Hotel’i tercih edin. Kleopatra plajına yakın mesafede bulunan otel ile beklediğinizden çok daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Otelin müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetin, daha iyi olması adına yaptığı çalışmalar sayesinde konaklamada istediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Xperia Saray Beach Hotel oda hizmetlerinde banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz internet hizmeti bulundurmaktadır.170 yatak kapasiteli 3 yıldızlı tesis hizmeti sunan Xperia Saray Beach Hotel, Alanya’nın en güzel otellerinden biridir. Beklediğinizden çok daha iyisini elde etmek için tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İlgi ve samimiyet buranın ikinci adıdır..  4.0

Maral D
Ertesi gün fark ettiğimiz konu, sabah kahvaltıları ile akşam beş çaylarının bu otelde ayrı bir yere sahip olması idi. Meral Hanım hazırladığı çeşitli börek ve kurabiyelerle bize çok iyi baktı. Temizlik bakımından özellikle odalar harika. Her gün düzenli olarak temizlenip çarşaflara kadar değişiyor.
Maral D17/06/2016 10:37:29

eğlenceli bir tatildi  4.0

Nisan Y.
Erkek arkadaşımla Alanya’ya gittiğimizde kalmıştık bu otelde. Bizi çok güzel karşılamışlardı. İlk etki bence her alanda önemlidir. Çalışanlar çok güler yüzlüydü ve işlerini iyi yaptıkları hem karşılamalarından hem de otelin temizliğinden belliydi. Fiyatları da bize uygundu bu otelin ve Alanya’nın eğlence dolu geceleri de tatil için burayı seçmemizde etkili olmuştu. 3 yıldızlıydı ama sanki daha iyi gibiydi ya da bana öyle. Plaja da yakın bir otel biz çok gitmedik ama gittiğimizde de kısa sürede ulşamıştık.
Nisan Y.25/03/2016 13:46:12