Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yakamoz Pansiyon Söğüt  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Yakamoz Pansiyon Söğüt
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Yıl boyunca şehrin karmaşası, stresi ve gürültüsünü yaşadınız, doğayla baş başa sakin bir tatil hayal ettiniz ve Yeşiliyle doğasıyla ünlü Marmaris’e geldiniz Söğüt köyünün muhteşem doğasında yaşayacağınız tatil tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atmanızı ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Söğüt köyünün muhteşem doğasında Yakamoz Pansiyon ayrıcalığıyla güzel bir tatil keyfi yaşayacak, denizin güneşin ve doğanın tadını çıkaracaksınız. Yemyeşil bahçesi ve 9 odasıyla güzel bir aile işletmesi olan Yakamoz Pansiyon sizi ev sıcaklığında ağırlayacak, keyifli bir tatil yaşamanızı sağlayacaktır. Odalarında deniz manzarasını rahatlıkla görebilecek ayrıca klima, sıcak su ve rahat bir banyo bulabileceksiniz. Güne Yakamoz Pansiyon ayrıcalığıyla geleneksel bir kahvaltıyla başlayacak, öğlen ve akşam yemeklerini de rahatlıkla yiyebileceksiniz. Taze deniz ürünlerini de bulabileceğiniz menüyü size Yakamoz Pansiyon sunacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Vasat bir mekan. Tercih sizlerin.  2.0

Güler G
Konumu çok güzel ama odalar çok dar, aynı fiyata çok daha iyi seçenekler mevcut. Personel iyi niyetli ve güler yüzlü fakat işletme sahibinin tek derdi az yatırımla ve emekli çok para kazanmak. Yemekler konusunda pek memnun olmadım açıkçası. Vasat bir mekan. Tercih sizlerin.
Güler G27/05/2016 06:36:04

yalnız ve yetişkinseniz olabilir.  3.0

Demet O.
Küçük ve sıradan bir işletme. Bir kez konaklama yaşadığım Yakamoz Pansiyon yapı olarak daha çok çocuksuz çiftler ya da gençler için ideal. Denize açılan, şezlong ve şemsiye hizmeti olan bir iskelesi var. Fakat bu civarın genelinde deniz taşlı olduğundan kıyıdan girmek pek de mümkün olmadı benim için. Küçük çocuğumuzun olması bizim için biraz sıkıntı yarattı. Pansiyon olarak ise sıradan buldum. Odaları biraz küçük, yemekleri vasat, personeline bir şey diyemem oldukça iyiler. Ama oğlum büyüyene kadar pek tercih etmeyi düşünmeyeceğim bir yer.
Demet O.04/02/2016 02:19:44