Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yalım Pansiyon Yamaçevleri  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Yalım Pansiyon Yamaçevleri
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın enfes manzarasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Yalım Pansiyon Yamaçevleri sahip olduğu profesyonel çalışma ekibi ile tüm isteklerin yanıtlanmasına imkân tanımaktadır. Tesisimiz Mesudiye köyünde yer alan denize yaklaşık olarak 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Marjinal formun ön plana çıkmasını sağlayarak her geçen gün prestijine artı değer kazandıran Yalım Pansiyon Yamaçevleri, Dalaman Havaalanına ise 3 saatlik mesafede konumlandırılmıştır. 
Tesisimiz ek ücret aracılığı ile doktor, ek yatak, restoran, havaalanı servisi ve araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Yalım Pansiyon Yamaçevleri’nin tüm odalarında klima, internet, banyo, tuvalet ve havlu yer almaktadır. Tam donanımlı oda platformu ile tüm isteklerin yanıtlanmasına imkân tanıyan Yalım Pansiyon Yamaçevleri’ni mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Samimi içten çalışanlar  3.0

Kazım P
Samimi ve içten davranan Sami Bey'e sonsuz teşekkürler. Sayesinde güzel keyif verici bir tatil oldu. Personellerin ilgili davranmaları çok güzeldi, burası artık yazlık evimiz gibi bir yer oldu. Burada 15 gün boyunca çok güzel günler geçirdik. Kaldığımız ev de her şey tek tek düşünülerek hazırlanmış düzeydeydi. Otele uzak konumda baya , bu biraz kötü oldu. Hijyene de dikkat edilmesi lazım. Kaldığımız odanın tuvaletinde sifon bozuktu bu da eksi bir değer. Bu eksikliklerin düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum, çünkü mekan itibari ile güzel bir yer.
Kazım P04/03/2016 12:30:21