Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yediburunlar Lighthouse  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Yediburunlar Lighthouse
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 260,00 ₺

Yediburunlar Lighthouse, Ege denizi ve boğaz içi koyu manzaralarına sahip olan harika bir tesistir. Ayrıca toros dağlarının sahibi olan bir oteldir. Otel müşterilerini geleneksel otantik bir taş evde konaklayabiliyor. Yediburunlar Lighthouse'nın odaları sade ve şık bir şekilde dizayn edilmiş ve konfor bakımından son derece güzel bir şekilde tasarlandırılmıştır. Otelin odaları çevresindeki manzaraları görebilen balkonlarına sahiptir. Bazı odalarında konuklarına rahatlık vermesi amacıyla hamak ve özel hidromasajlı küvet bulunmaktadır. Otelin restoranında açık büfe yer almaktadır. Konuklar dilerlerse otelin çevresindeki doğa güzelliklerini içeren ve denizin panoramik manzarasıyla otelin terasında yemeklerinin tadını çıkarabilirler. Tesis çevresindeki bölgeye rehberli turlar düzenleyip ve genelde Likya yolu ve antik patika yoluyla sağlanmaktadır. Çeşitli uzunlukta yürüyüş yolları yer almaktadır. Bu gezi turlarında dağlarda 2 ile 6 saatlik yürüyüş yapılabilir.
 Yediburunlar Lighthouse’nin konukları dilerlerse etrafı keşfetmek için yürüyüşe çıkabilir veya çakıl taşlı plaja kayalıklı vadilerin arasından gidebilir. Ayrıca dalaman havaalanına 106 km uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Anlatamam kelimeler eksik kalır.  5.0

Feraye A
Faralya sen kendi başına kaybolmuş veya gizli kalmış bir cennetsin. Çok tatil yerine gittik ama bu denli harika bir yere daha önce uğramadık yalana gerek yok. Hele ki şu teras yok mu orasında saatler geçirdim. İnsanın kalkası gelmiyor ki. Temiz hava ve hemen ayaklarının altında eşsiz mavilik. Burasını ne yazarsam yazayim anlatamam eksik kalır.
Feraye A07/06/2016 07:20:25

Bu manzara her yerde bulunmaz  5.0

Bahar D.
Hayatımın en güzel tatiliydi. Otel o kadar güzel bir manzaraya sahipti ki, 3 günlük kaçamağımız oldu bir hafta. Doyamadık biz. Terasta yediğimiz yemeğin tadı hala damağımızda. Ege Denizi ve Boğaz İçi Koyu’nun o eşsiz görüntüsünü anlatmaya kelimeler yetmez. Taş evde kaldık ve otantik kokusu harikaydı. Rehberle çevreyi gezme şansıda bulabildik ve her yer birbirinden güzeldi. Orada çalışanları, yaşayanları, hepsini çok kıskanmıştım. Bizim kaldığımız odada hamak vardı o ne keyifti öyle manzaraya karşı dinlenebilmek, ruhumda bedenimde dinlendi bu otelde. Kalmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.
Bahar D.17/03/2016 18:17:56