Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeni Köşk Orman  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Yeni Köşk Orman
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Büyükada’nın zamanın durduğu izlenimi veren ve sadece kuş sesleri ile fayton tıkırtılarının duyulduğu masalsı sokaklarının birinde tarihi bir konak olarak karşımıza çıkan Yeni Köşk Orman bir otel olmaktan ziyade keyifli ve huzurlu bir konukevi olma iddiasındadır. 5 odalı bu konukevinin göreni büyüleyen dış cephesinin yanında hafızalardan silinmez bir anının arka fonunu oluşturacak olan aynı görkeme sahip bir de iç dekorasyonu bulunduğunu da göreceksiniz. 
Otantik okunuşlar ile zamandan yolculuğa çıkaran ancak modern imkanları da beraberinde götürmenize itiraz etmeyen konforlu odalar sunan Yeni Köşk Orman misafirlerini güne balkondaki eşsiz manzaraya karşı zengin bir kahvaltı ile hazırlıyor. Diğer öğünler için ise konukevinin çok yakınında bulunan lezzet adreslerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca otel personelinden küçük bir ek ücret karşılığı adayı keşfetmek için bir fayton turu hazırlamalarını isteyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hizmet ön planda.Beğendik burayı.  4.0

Berat Y
Doğa ile başbaşa 4 gün aileme ve bana çok iyi geldi.Temiz akan suların kıyısında yürüyüş yaparak temiz hava solumak insanı gençleştiriyor.Yemekleri çok güzeldi ama kilo konusunda korkularım olduğu için pek yiyemedim.Temizlik hassas ve her gün yapıldı.Hizmet ön planda.Beğendik burayı.
Berat Y26/03/2016 09:08:19