Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeşil Kasaba Tatil Köyü  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Yeşil Kasaba Tatil Köyü
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yılların verdiği tecrübeyle içtenlik ve samimiyetin birleştiği yegane tatil merkeziniz Yeşil Kasaba Tatil Köyü sizler için müthiş bir tatil hazırladı. Burada tek eksik sizsiniz. 1994 yılından bu yana hizmette kalitenin ismi olan Yeşil Kasaba Tatil Köyü doğayla iç içe muhteşem bir mekanda sizlere en güzel hizmeti sunmaktadır. Tam bir aile tatil merkezi durumunda olan Yeşil Kasaba Tatil Köyü sizlerin rahatı için her imkanı seferber etmektedir. Özel plajımız günün 24 saati açıktır. 
İster güneşlenebilir isterseniz muhteşem içeceklerimizden tadabilir gününüzü keyfe dönüştürebilirsiniz. Odalarımızın tamamında klima sistemi ve ses yalıtım sistemi bulunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunan otelimizde odalarında özel banyo bulunmaktadır. Banyo malzemelerinin ücretsiz verildiği otelimizde müşterilere özel ücretsiz otopark hizmeti de sunulmaktadır. Dilerseniz kendi yemeklerinizi kendiniz pişirebilir bu ayrıcalıktan dilediğiniz ölçüde yararlanabilirsiniz. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Berbat kesinlike gitmeyin  1.0

Esra
2017 Temmuz ayında bir gün kaldık, 1 günden fazla kalmak imkansız zaten çünkü berbat.Keşke fotoğrafları çekmiş olsaydık, sitelerinde evlerin içinin fotoğrafı olmamasından belli zaten. Hayatımda gördüğüm en kötü turizm anlayışı, temizlikberbat, eşyalar eski ve muhtemelen 2. el toplama. Evde sabun yok, sabun istiyoruz küfreder gibi 1.5 litrelik pet şişeyle bırakıyorlar, temizlenen(!) evde çöpler bırakılmış banyoda kullanılmış lif bırakılmış, her yer örümcek ağı, hiç bir şey çalışmıyor ve çalışanlar aşırı saygısız.KESİNLİKLE GİTMEYİN çadırda kalın daha temiz ve konforlu.
Esra 12/07/2017 08:37:34

Burası artık ikinci evim olacak  5.0

Taner P
Şehir pisliğinden artık bıkmışız. Buraya geldikten sonra bir kez daha anladım kı ot gibi yaşıyoruz. Yeşillik temiz hava hepsi burada var. Bizlerde egzoz dumanı bilmem ne gibi şeylerle zehirleniyoruz. Sonra insan ömrü kısaldı gibi tabirler kullanıyoruz. Buraya gelin bakalım yaşlanır mı insanlar? Gerçekten buraya ilk defa geldim ama bir daha kesinlikle geleceğim.
Taner P02/06/2016 08:08:32

2 Günlük Harika Tatil  5.0

Hale E.
İstanbul'da kız kardeşim ile birlikte yaşıyorum. Geçen sene kardeşim yazın üniversite sınavına girdi. Yaşadığı stresi ve yoğunluğu üzerinden atması için birkaç gün değişime ihtiyacı vardı. Ben de bankada çalışıyorum. Senelik iznimi kullanmak istemediğim için kardeşimle bir hafta sonu kaçamak yapıp Yeşil Kasaba Tatil Köyü'ne gittik. O iki gün içerisine o kadar çok şey sığdırdık ki. Sebep kardeşim de olsa birkaç günlük tatil bana da rüya gibi geldi. Mutlaka bu sene de gideceğim.
Hale E.07/03/2016 12:43:59