Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeşim Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Yeşim Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Yeşim Otel, İstanbul Boğazı'nın Avrupa kıyılarındaki tarihi yerleşimlerden Ortaköy'de yer almaktadır. Odaları modern bir tasarımla dekore edilmiştir. Birbirinden şık 8 odasının her birinde ayrı bir oturma grubunun bulunduğu salon, mini buzdolabı ve su ısıtıcısı mevcuttur. Banyoları ferah ve kaliteli malzemeden yapılmış ürünlerle dizayn edilmiştir. Kent merkezindeki konumu nedeniyle, alışverişten, yeme-içmeye, tarihi turistik mekanlardan eğlence merkezlerine kadar her yere ulaşım basit ve sorunsuzdur. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal ve konforlu  3.0

Deniz A
İç açıcı bir tesis ve oldukça temiz. Buraya gelirken yüksek beklentiler içerisindeydim. Açıkçası beklentilerimi karşılayacak düzeyede bir tesis oldu. Oldukça başarılı bir tesis ve fiyat aralığı da ideal bence. Böyle kaliteli hizmet bu fiyat aralığı ile bile az bence. Denemeye değer bir tesis olduğunu düşünüyorum, gelmek isteyen herkese önerebilirim. Ayrıca çok sessiz bir yer , bu konuda da benden geçer not aldı.
Deniz A27/06/2016 07:05:56

kalacağım tek yer burası.  4.0

Yuusuf 33
Harika döşenmiş, son derece modern ve tertemiz bir otel. Konumuna bayıldım. Çok güvenilir bir ortam.İstanbul'da böyle temiz mekanlar bulmak cidden zor artık.Bir kaçta kaldığım otellerde sorun yaşayınca korkarak yaklaşıyorum artık.Bundan sonra bildiğim yerleri tercih edeceğim ama.Mesela burayı da öğrenmiş oldum yolum burada olursa kalacağım tek yer burası.
Yuusuf 3325/03/2016 13:45:24