Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yıldızhan Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Yıldızhan Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 63,00 ₺

Deniz turizminin vazgeçilmez adresleri arasında yer alan Yıldızhan Hotel, şehrin tüm doğal güzelliğini konumu ile destekleyerek ön plana çıkarmaktadır. Doğal kaynaklar adına oldukça önemli bir yapıya ev sahipliği yapan Yıldızhan Hotel, her geçen gün olağan vizyonunu geliştirerek hizmet potansiyelini güçlendirmektedir. Tarihi ve kültürel varlıklara kaynaklık eden Yıldızhan Hotel, sahip olduğu şanslı coğrafyası ile farklılık yaratmaktadır.
Tesisimizde sigara içilmeyen oda, 24 saat boyunca açık ön büro,  bahçe, engelli odası ve ücretsiz gazete yer almaktadır. Tesisimize ek ücret ödeyerek restoran ve emanet kasa hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel 5 gün geçirdik  4.0

Fatih R
Turizm amaçlı giderseniz yani gezmek güzel yer.Benim amacım kafa dinlemekti ve eşimle yeni evli sayılırız gittik.Yeterince hizmetini de aldık ve memnun kaldık.Fiyatı da oldukça cazip geldi bize.Temizlik açısından iyiler ve personeller tamamen sıcaklık abidesi.Her şeyle ilgileniyorlar.Zaten müşteri ile ilgilenildiği zaman olay bitmiştir.Tavsiye ederim herkese.
Fatih R16/03/2016 12:41:47