Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yüksel Pansiyon Bodrum  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Yüksel Pansiyon Bodrum
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Denize karşı bir konumda yer alan, Bodrum sahillerinin yanı başında olan Yüksel Pansiyon Bodrum, şehrin kalabalığından kurtulmanız için en güzel mekanlardan biridir. Sahil manzaralı bahçesinde dilediğiniz gibi dinlenmek, huzuru yakalamak ve keyifli zamanlar geçirmek için değerlendirmeniz gereken isimlerden biridir. Denize sıfır konumda yer alan pansiyon sayesinde, denizin en sıkıcı olaylarından olan şezlong kapma yarışından kurtulacaksınız. Oldukça nezih ortamda siz değerli konuklarını ağırlayan Yüksel Pansiyon Bodrum ile daha fazlasını elde edebilirsiniz.
Bodrum yalıvakak beldesinde siz değerli misafirlerini bekleyen Yüksel Pansiyon Bodrum ile dinlenmenin keyfine varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime sizler harikasınız.  4.0

Tenzile A
Ekim ayı sonunda arkadaşlarla 3 günlük konaklama yaptık. Etraf gerçekten çok bakımlı, özellikle bahçe ve bina içi. Odalar çok temiz günlük temizlik yapılıyor. Ayrıca bir yemekleri var buranın daha önce yemediğim kadar lezzetliydi. Tek kelime sizler harikasınız.
Tenzile A06/06/2016 12:05:11

İyi ki gelmişim  3.0

Meryem M
Deniz sıfır konumda olması beni en çok etkileyen konulardan biri olmuştu. Burası gerçekten çok huzurlu, sakin ve sessiz bir yer. İyi ki gelmişim dediğim yerlerden biri oldu. Kaldığım oda oldukça rahattı. Burada insan kendini evindeymiş gibi rahat hissediyor. Gelip gelememe konusunda ilk başlarda biraz kalmıştım fakat otel hakkında yapılan iyi yorumları görünce her şeyi unuttum diyebilirim. iyi ki bu oteli tercih etmişim. Bir daha ki sefere ailem ile birlikte buraya gelmek çok isterim.
Meryem M20/03/2016 23:35:18