Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 54,00 ₺

  Şifalı ve rahatlatıcı bir tatil hayal edin. O gün gelene kadar sabırsızlanmanız oldukça normal. Çünkü Afyonda geçireceğiniz ve Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi otelinde konaklayacağınız günleri başka hiçbir otelde bulamayacağınıza garanti verebiliriz. Şifalı kaplıcalarıyla ünlü Gazlıgöl de sizler için tasarlanan birçok konaklama odalarımız mevcuttur. İsteğe göre kendi yemeğinizi yapabileceğiniz mutfak araçları donanımlı mutfaklar ve özel hamam ve kapalı havuz banyolu odalar bulunmaktadır.

 Sırt ağrıları, adale ağrıları, böbrek taşı rahatsızlıkları gibi rahatsızlıklara birebir gelen hamamlarımızda psikolojik olarak da çok rahatlayacaksınız. Yüntaş Gazlıgöl Kaplıca İşletmesi Afyon otogarına yalnızca 22 km mesafededir. Otel genelinde ücretsiz Wi Fi hizmeti bulunmaktadır. Otopark, eşya dolabı, havlu ve daha birçok hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok rahatlatıcı bir yer.  3.0

Furkan O.
Annemin dizlerinde kireçleme ve belinde fıtık var. Doktorun tavsiyesi üzerine kaplıca araştırmaya başladık ve internet üzerinden bu tesisi buldum. Eşim ve çocuklarımda olmak üzere 10 gün kaldık. Biz mutfak ve kendi kapalı havuzu olan bir birim tercih ettik. Böylelikle çekinmeden rahat rahat kaplıca suyunun keyfini yaşadık. Tabi ki tam bir iyileşme sağlayamaz ama annemin rahatsızlıkları da bir nebze hafifledi. Aslında yılda bir kez gitmek lazım böyle bir yere. Sadece bedenen değil, ruhen de insana çok iyi geliyor. Kargaşadan uzak huzurlu günler geçirdik. Konumu da çok keyif verici. Denemenizi öneririm.
Furkan O.28/06/2016 09:10:28

Cennet bahçesi desem yeridir.  5.0

Ferit Ban
Cennet bahçesi desem yeridir.Rengarenk çiçekler ve temiz hava.Tam kafa dinlemek için ideal tatil yeri.Hiç bir derdiniz aklınıza gelmez burada.Odalar o kadar temiz ki hiç kalmadım böylesin de.Hamamları harika ve sıcak,bütün bel ağrısına romatizma ve böbrek taşı gibi hastalar kesinlikle gelmeli.Tek kelime ile anlat deseler burayı mükemmel bir yer derdim.
Ferit Ban23/03/2016 15:11:58