Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zehra Teyze'nin Evi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Zehra Teyze'nin Evi
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 192,00 ₺

Tarihi bir gezi yaparken, denizin güzelliğini de unutmamak gerekiyor. Cunda adasının en güzel yerlerinde konuşlanan, 1880 yılından bu yana mimarisine uygun şekilde restore edilerek günümüze kadar gelen Zehra Teyze'nin Evi, tarihin dokularını hissedebileceğiniz bir tatil fırsatını sizlere sunuyor. 1 adet apart daire, ve oda tiplerinden oluşan ev, konuma göre 1-2-3 ve 4 kişilik odalarının kapılarını sizlere açıyor. Kahvaltılarında eşsiz lezzetlere sahip olabileceğiniz konaktan çıkarak Ayvalık merkezine kısa mesafede ulaşabilirsiniz.

Plajlara da yakın bir yerde konuşlanan Zehra Teyze'nin Evi, Balıkesir Uluslararası Gümrük limanına 150 metre civarında yer almaktadır.Konaklamada elde etmek istediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan Zehra Teyze'nin Evi, Balıkesir Uluslar arası Havaalanına 25 dakika mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tarihi dokuları harika  5.0

Mümtaz G
Tarihi yerlere olan ilgim buraya getirdi beni. Dokular gerçekten çok hoş dekore edilmiş ve harika bir işçilik var. Her konuda geçmişi o an yaşatan güzel bir yer. Eğer bu şekilde tarihi ilginiz varsa burası tam sizlere göre bir yer. Ayrıca sessiz ve huzur dolu.
Mümtaz G26/05/2016 09:17:44

çok sıcak ve sevimli bir yer.  4.0

Ramazan S.
Biz dört arkadaş her yıl farklı bir yöreyi bisikletle keşfe çıkar bulduğumuz yerde konaklarız. Öyle lüks oteller falan bizi pek sarmıyor. Geçen yıl ilkbahara rastlayan tatilimizde yolumuz Cunda’ya düşünce kendimize konaklayacak küçük ve sıcak bir yer ararken tesadüfen rastladık Zehra Teyze’nin evine. Otantik döşemeleri ile oldukça sevimli bir yer. Nostaljik bir atmosfer oluşturulmak istenmiş tabi bazı yerler biraz eksik kalmış ama işletmenin sıcaklı onu kapatıyor. Biz 4 arkadaş 2 gece konakladık. Çok memnun ayrıldık. Yolumuz bir daha ne zaman düşer bilemiyorum ama düştüğünde mutlaka ziyaret etmek isterim.
Ramazan S.30/01/2016 00:35:51