Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Zoe Boutique Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Zoe Boutique Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 150,00 ₺

İstanbul Güngören Merter’de bulunan Zoe Boutique Hotel, İstanbul şehir merkezine araçla 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Merter’in en güzel caddesinde bulunan Zoe Boutique Hotel dış görünüşü itibariyle oldukça değişik ve farklı bir yapı arz etmektedir. Zarif ve şık iç mekanlar sunan otelimizde sıcak su imkanı 24 saat kesintisiz biçimde bulunmaktadır.

Son derece misafirperver personeliyle sizlere kurulduğu günden bu yana hizmet veren otelimizde spa merkezi spor salonu, buhar odası, sağlık klubü gibi hizmetler sunulmakta olup sabah kahvaltıları açık büfe tarzı servis edilen otelimizde öğle ve akşam yemekleri otelin alakart restoranında servis edilmektedir. Otelin müşterileri ayrıcalıklı sayıldığı için Zoe Boutique Hotel müşterilerine özel ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kahve içmelisiniz terasta.  4.0

Mutlu Er
personel çok sıcak ve samimiydi.Odalar ise çok temiz ve rahattı üstelik odalar çok iyi dekore edilmişti.Terasta oturduğumda anda karşımda duran şehir manzarası çok iyi geldi bana. Kahve içmelisiniz terasta.
Mutlu Er14/06/2016 12:35:47

Dedikodu mekanları  5.0

Meryem Kapris
Civar oteller ile hemen hemen aynı fiyatta olduğu için konforlu olanı tercih etmek zorundaydık. Birden fazla kişi gittiğimiz için hepimiz aynı yerde kalmak istedik ama odalarda sınırlı yatak olduğu için maalesef olmadı. Ama bu bize bir şey kaybettirmedi. Dedikodu yapmak için buluşacağımız bir çok mekan vardı. Odaları da öylesine genişti ki içinde at koştursanız koşar o derece.
Meryem Kapris21/03/2016 18:01:05