Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

4 Eylül Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

4 Eylül Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri 4 Eylül Otel, siz değerli misafirlerini bekliyor. Otel 9 kattan oluşmakta, 2 asansör bulunmakta ve resepsiyon, dinlenme yeri, muhasebe, müdüriyet, lobi mutfağı ve lavabo birimleri bina içerisinde bulunan ana merkezlerdendir.

4 Eylül Otel’de 75 kişi kapasiteli kahvaltı ve yemek salonu bulunmaktadır. Dilerseniz misafirleriniz için bu alan toplantı salonu olarak da kullanılabiliyor. Salonlarda bulunanlar bir adet mutfak, bay-bayan wc ve lavabodur. Oda girişleri standart kart sistemli olup elektrik de kart sistemi kontrolündedir. Ses geçirmez yalıtım, duman detektörleri bulunmaktadır. Güvenliğiniz için her türlü tedbirin alındığı 4 Eylül Otel’de yangın çıkış merdiveni de bulunmaktadır. Odalar klimalı ve Tv gibi donanımlara sahiptir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dumansız ortam  3.0

Yahya Esel
Otelin kendine ait bir toplantı salonu olmadığı için yemek salonları ara sıra toplantı salonu olarak değerlendiriliyor. Mutfak çalışanları hijyenik çalıştıkları için mutfağa giriş çıkışlar çok uygun bulunmuyor. Dumanlı bir ortamda kalmayacaksınız.
Yahya Esel23/03/2016 11:14:36