Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Abant Kartal Yuvası Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Beklediğimden iyi çıktı  5.0

Halis K
Kafadinlemek için hafta sonumu kaçamak yaptım ve buraya geldim. Bolu'nun en güzel mekanına geldiğime inanıyorum. Aktivite konusunda otelden çok memnun kaldım. Ayrıca odaları tamda istediğim gibi hemsessiz hem de huzur dolu dekore edilmiştir. Tavsiye ederim.
Halis K19/05/2016 09:37:11

Sonu muhteşem bitti  5.0

Tarık Re
Tatil için sessiz sakin bir yer olsun istedim.Bolu her zaman kar yağışı ve temiz havası ile ilgimi çeken yer idi. Abant Kartal Yuvası Otel tavsiye üzerine temiz dediler ve geldim.Gerçekten söylediklerinden fazlası vardı.Hem çalışanların titizliği hemde otel temizliği.Tamamen harika ve kusursuz tatil geçirdim.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.Tavsiye ederim herkese.
Tarık Re16/03/2016 05:40:45

uygun fiyat kaliteli hizmet  4.0

Kerim Aytek
Doğanın tam kalbinde harika bir tesis tasarlamışlar. Oteli ilk gördüğümüz andan itibaren bizi etkilemeyi başardı. Konaklama birimlerinin birbirinden ayrı olması, bahçede bulunan ahşap merdivenler, taş yollar ve saymakla bitiremeyeceğim birçok şey beni etkiledi. Otelde verilen kahvaltı standartların üzerindeydi. Gayet doyurucu bir kahvaltıdan sonra balkona oturarak doğayı dinlemeye başlıyorsunuz. Doğadan gelen seslerin verdiği huzuru hiçbir şeye değişmem.Diğer öğünlerde yediğimiz yemeklerde gayet güzeldi. Odalarda genellikle sade mobilyalar vardı. Otelin konumu, doğanın güzelliği ve çalışanların iyi niyeti birleşince verdiğimiz ücrete göre gayet güzel bir konaklamaydı. Kendinizi şımartmak ve gürültüden uzakta mükemmel bir dinlence geçirmek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.
Kerim Aytek12/01/2016 21:53:38