Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

AkCave Suites & Resort  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

AkCave Suites & Resort
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 282,00 ₺

Şimdi arkanıza yaslanın ve ne istediğinizi düşünün. Tatil yapmak için neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Huzur, sakinlik, doğal ortam ve konfora dair ne varsa sizlere sunduğumuz otelimiz AkCave Suites & Resort ile baştan aşağı keyifli bir tatil geçireceksiniz. Detayları bize bırakın ve köy atmosferindeki bu muhteşem manzaralı odaların ve otelin keyfini çıkarın. Taş odalarındaki eşsiz sessizlik ve rahatlık, bahçeye çıktığınızda muhteşem temiz hava ve otelimizin sizlere verdiği harika hizmetler eşliğindeki olanaklar, sizleri büyüleyici bir tatilin tam ortasına taşıyor. 
 AkCave Suites & Resort olarak odalarımızda internet, banyo, eşya dolabı, oda temizlik gibi hizmetlerin yanında, otel genelinde otopark, sigara içilmeyen oda, 24 saat kesintisiz resepsiyon hizmeti de bulabilirsiniz. Nevşehir havaalanına 49 km uzaklıkta olan otelimiz için hemen rezervasyon yaptırın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bizler turla geldik ve çok memnun ayrıldık. Tavsiye ederiz.  4.0

Gümüş34
Kahvaltı ve akşam yemeği için seçenekler güzel. Tüm otel çalışanlarına teşekkür ediyorum. Eşim ve ben bu otelde üç gece kaldık bir tur olarak ziyaret ettik. Zaten bulunduğu konumun görkemi çok ayrı duruyor gerçekten. Deniz falan hikaye buraya bakınca. Bizler turla geldik ve çok memnun ayrıldık. Tavsiye ederiz.
Gümüş3407/06/2016 06:47:37

çok güzel bir tatildi  4.0

Aliye Ç.
Bu zamana kadar tatil için hep deniz kenarına gitmeyi tercih etmiştik. Yakın bir arkadaşımız için Kapadokya’ya gitti ve büyülenmiş bir şekilde döndü.Bizde tatil planımızı yapıyorduk ve rotamızı Kapadokya’ya çevirdik. Bu oteli seçtik. İyi ki de burada kalmışız taş yapı içerisinde kalabilme fırsatını yakaladık. Taş yapı odalar öyle konforluydu ki çok rahat ettik. Gezecek çok yer vardı ve biz bu kadar bilmiyorduk. Ayırdığımız süre yetmedi bize, inşallah bir sonraki yıl yine geleceğiz. Bu taş odaların serin uykusu hiçbir şeye değişilmez. Unutamayacağım başka bir şey ise otelin o mükemmel manzarasıdır. İçtiğimiz kahvenin tadı hala damağımdadır.
Aliye Ç.16/03/2016 21:08:51